X-Men Rogue: Bude Anna Paquin přeobsazena mladší herečkou?

Rogue: Bude Anna Paquin přeobsazena mladší herečkou?

Rogue: Bude Anna Paquin přeobsazena mladší herečkou?

Anna Paquin si zatím zahrála ve čtyřech X-Men filmech a nyní hrozí, že bude přeobsazena mladší herečkou. Poslední zprávy hovoří, že se ve filmu X-Men: Dark Phoenix dočkáme postavy Marie, což je skutečné jméno Rogue. A tvůrci si už vyhlédli herečku. Je Anna Paquin definitivně ze hry?


10 5
21.5.2017

Aktuálně se hledají mladí herci do filmu X-Men: Dark Phoenix, kteří se přidají ke starší partě. Zatím víme o třech hercích, které ve snímku určitě uvidíme. Prvním z nich je Rarmian Newton, který je známý především ze seriálu The Family. Newton si má ve filmu zahrát Shanea. Toto jméno ovšem není znalcům komiksů nijak povědomé, a tak je zatím záhadou, koho Rarmian bude vlastně hrát.

Další hereckou posilou bude ve filmu irský herec Paul Mescal, který by si měl zahrát Sama. Nejznámnější Sam ve světě mutantů je Cannonball, ten ale bude představen již ve snímku New Mutants. Že bychom se tak dočkali prvního propojení? Zřejmě ne, proto si pojďme zaspekulovat, koho jiného by mohl Mescal hrát. Důležitým faktem je, že Paul je Ir. Asi nejslavnější irský mutant je Banshee, ale ten se již objevil ve filmu První třída a už je nějakých pár let v universu mrtvý, proto je velice nepravděpodobné, že by si ho Paul zahrál.


(Rogue se zatím objevila ve čtyřech filmech. Foto: Fox)

Další posilou filmu bude Alexa Swinton, což je kanadsko-americká herečka, která se do podvědomí dostala nejvíce díky seriálu Billions. Poslední zprávy hlásí, že Alexa si zahraje postav se jménem Marie. Samozřejmě se může jednat o kódové označení, ale pozorní fanoušci zbystřili, protože toto jméno není pro ně až tak úplně nové.

Marie je skutečné jméno Rogue, kterou v původních X-Menech hrála Anna Paquin. Ta se naposledy objevila ve filmu Budoucí minulost, ale většina jejích scén byla vymazána. Režisér filmu Bryan Singer ovšem fanouškům poskytl prodlouženou verzi, kde měla Rogue podstatně větší úlohu v příběhu. Jelikož se film Dark Phoenix bude soustředit na mladé mutanty, Paquin by působila mezi puberťáky trošku zvláštně, a tak bude s největší pravděpodobností přeobsazena. Stále ale existuje šance, že Alexa bude hrát zcela jinou Marii.

Co říkáte na novou trojici nových postav? Chcete, aby byla Anna Paquin přeobsazena? Viděli byste rádi Rogue znovu v akci?

Diskuze /14

Eyefinithy

Anna mi nijak k srdci nepřilnula, a co se týče jejích schopností také moc nezazářila. Těžko říci jakou vlastně hrála roli ve filmech, když asi jediné čím přispívala byla její „láska“ k Wolverinovi. Jako herečka mi nevadí, ale v ničem jiném mě moc nenadchla. Když ale teď o tom přemýšlím, mohla by i v jejím věku hrát jakousi mentorku mutantů se svými schopnostmi. Takovou, která už něco zažila, má zkušenosti a chce pomáhat. Docela by mi tam seděla, ale absolutně by to nedává smysl v časové ose :D

21.5.2017 | 19:24:00
Cermb0

Taky jsem ji nikdy nemusel, na druhou stranu samej mladší a novej herec je zlo, Storm byla velice sympatická postava (i herečka) ale její mladší představitelka v Apocalypse, to byla hrůza..

21.5.2017 | 20:32:53
PecaCZE

Já bych si taky přál, aby ve filmu byla jako v komiksech. Zatím co jsme ji viděli, tam byla úplně zbytečnou postavou.

21.5.2017 | 20:41:49
tominotomino

Vzhledem k časovému zařazení filmu by tam Anna Paquin neměla co dělat. Je možné, že půjde o její mladší já, ale ta by zase měla být ještě bez schopností, protože Rogue je získala, nebo lépe prvně použila, na začátku prvního filmu. Ale je vlastně možné, že by je měla dřív, protože Budoucí minulost pozměnila tu budoucnost, kterou jsme do té doby znali. To mi došlo až teď během toho psaní :)

webmaster
21.5.2017 | 22:16:33
Ratemus

to jo stejně ako když Xavier řekl v X1 že se potkali s Erice v 17 letech… tam je tolik chyb že si tvůrci mohou dělat co chtějí........může mi tu nějaký odborník povědět zda má Fox práva na postavu Vulcana a Franklina Richardse? děkuju

#7 -Skinner-
21.5.2017 | 23:03:20
Railbot

Sookie je holt už stará slunečnice, nedá se nic dělat.

#10 Ptolemai
22.5.2017 | 1:42:36
-Skinner-

Rogue bola v X-menoch úplne zbytočná, mali jej dať rovnaké schopnosti ako v komiksoch. Viem, že ich absorbovala od Ms. Marvel ale mohli to nejak vymyslieť.

#5 Ratemus: Fox vlastní práva na všetky postavy spojené s X-Men alebo F4 čo by malo zahŕňať aj Gabriela Summersa a Franklina Richardsa.

#8 Ryen #9 Ratemus
22.5.2017 | 12:20:33
Ryen

#7 -Skinner-: A pro nás neznalých komiksů – jaké tam měla přesně schopnosti?

#9 Ratemus #11 -Skinner-
22.5.2017 | 12:28:22
Ratemus

#8 Ryen: ty samé co ve filmu a do toho si vzala od Ms. Marvel létání…
#7 -Skinner-: děkuju, já jen že zrovna třeba Vulcan se v komiksech kolem X-menů moc nepohybuje…také nechápu Juggernauta, není to mutant a stejně je v XCU Foxu

#11 -Skinner-
22.5.2017 | 20:11:47
Ptolemai

#6 Railbot: Palec hore za Sookie! :)

22.5.2017 | 20:23:50
-Skinner-

#8 Ryen: V podstate rovnaké ako Ms. Marvel. Super sila, Super odolnost, dokáže lietať.

#9 Ratemus: Juggernaut je brat Profesora X. Takže asi preto naň ma práva Fox

#12 Ratemus
23.5.2017 | 12:37:26
Ratemus

#11 -Skinner-: Rogue nemá uplně stejný schopnosti jako Carol, ze začátku měla když je okopírovala ale pak o ně přišla (vyprchaly z ní) a zůstalo jí jen létaní co si dobře pamatuju

#13 -Skinner-
23.5.2017 | 21:45:39
-Skinner-

#12 Ratemus: Máš pravdu, ja som len poukazoval nato, že Rogue je v komiksoch užitočnejšia než tú ktorú sme videli vo filmoch.

#14 Ratemus
24.5.2017 | 17:14:03
Ratemus

#13 -Skinner-: tak to každopádně, asi nejvíce toho předvedla v Day of the future past kde celou její linku dali do prodloužené verze :-D

24.5.2017 | 22:21:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy