X-Men Simon Kinberg potvrzuje šokující odhalení týkající se Mystique a Azazela

Simon Kinberg potvrzuje šokující odhalení týkající se Mystique a Azazela

Simon Kinberg potvrzuje šokující odhalení týkající se Mystique a Azazela

Ještě než zapomeneme na X-Meny od Foxu, tak se nás snaží Simon Kinberg přesvědčit, jak bylo vše promyšlené od samotného začátku. Dokonce několikrát nastínil, že chvilku byla ve hře i sága Dark Phoenix s původními herci. Co dalšího známý producent tentokrát prozradil?

6 2
2.6.2020

Série o X-Menech studia Fox je již mrtvá, ale producent většiny filmů Simon Kinberg sbírá u fanoušků kladné kredity, a tak čas od času říká své původní plány, kam se měla série vydat. Mimo to také sem tam prozradí zajímavé spojitosti mezi jednotlivými postavami. Nyní prozradil, že Azazel je otec Mystique, ale ta se to pochopitelně ve filmech nikdy nedozví.

Toto jsme samozřejmě netušili. V komiksech Azazel rozhodně není otcem Mystique, ale spíše jejím přítelem, se kterým bude mít dítě – Nightcrawlera, další známou postavu přímo z filmů. Ve filmech nikdy nepadla zmínka o tom, kdo by mohli být Nightcrawlerovi rodiče. Tuto potenciálně zajímavou dějovou linku si tvůrci včetně Kinberga nechali ujít.


(Kdo by to byl řekl, že z týmu padouchů bude polovina členů příbuzných. Foto: Fox)

Jak vidíte, velká X-Menovská rodina se nám rozrůstá. První třída, ač je to naprosto skvělý film, má spoustu scén, které působí poněkud zvláštně. Vzpomeňme si na scénu, kde mladá Mystique svádí staršího Magneta, nebo kdy Charles Xavier vyrůstal po boku Mystique a byli dobrými přáteli, což je pro čtenáře komiksu taktéž novinka, protože tam jsme se nikdy něčeho takového nedočkali.

A nyní víme, že Azazel byl otcem Mystique. Kdyby s tím tvůrci vyšli ven, rozhodně by to bylo zajímavé pro vývoj postavy Mystique. A možná by dávalo ještě větší smysl, proč nakonec Mystique na pláži sáhla po Magnetově pomocné ruce, kdyby věděla, že na té samé straně má i svého otce. Teď můžeme pouze spekulovat, zda o tom věděl alepoň Azazel, nebo také netušil, jaké dítě vůbec přivedl na svět.

Líbí se vám tyto odchylky od komiksů, nebo jste naopak proti?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Meldon

Wow, vážně? Tak to mění…absolutně nic. K čemu že tahle informace je, pro sledování těch filmů?

#2 tom99
3.6.2020 | 7:20:10
tom99

#1 Meldon: Asi nijak. Kinberg se snaží věci propojovat a nadhazovat zápletky, které se nikdy neřešily a už řešit nebudou. Spíš jde o nějakou záchranu reputace…

webmaster
3.6.2020 | 11:13:35
DC Expert

A víte co v posledním díle nedávalo smysl, že Jane zabila Mystique to jsem vůbec nechápal, tak jak by to chtěl propojit? Tohle Kingberg ani nedokáže vysvětlit!

3.6.2020 | 20:37:37
Railbot

Už to zaházejte vápnem a nechte být.

4.6.2020 | 14:20:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců