X-Men Singer by rád viděl na plátně film o Mystique

Singer by rád viděl na plátně film o Mystique

Singer by rád viděl na plátně film o Mystique

Zatím stále nevíme, jakým směrem se v příštích letech X-Menovská série vydá. Wolverine již brzy zakončí svou cestu posledním dílem. Kdo ho nahradí? Mystique, Quicksilver, nebo je stále v plánu Gambit?


20 4
26.6.2016

Bryan Singer natočil už spoustu komiksových filmů. Kromě (nepovedeného) Superman se vrací, se postaral o první dva X-Meny, Budoucí minulost a o Apocalypse. Nyní prohlásil, že X-Menovské filmy miluje, ale nyní se nějaký čas chce vydat jinou cestou a trošku si odpočinout od mutantů. Alespoň v dohledné době nechce usednout na režisérské křeslo.

Singer nevylučuje, že se jednoho dne jako režisér k X-Menům vrátí, ale v nejbližší době to určitě nebude. Singer se po Budoucí minulosti téměř okamžitě vrhl na Apocalypse, takže je pochopitelné, že si chce dát od mutantů trošku pauzu. Natáčení velkofilmů je vyčerpávající a Bryan chce natočit něco komornějšího. Singer se ovšem bude dál podílet na dalších X-Menovských filmech alespoň jako poradce.


Fox v tomto směru chce jít podobnou cestou jako Disney. Tam má na starost Marvelovky Kevin Feige a Star Wars zase Kathleen Kennedy. U Foxu je situace trochu složitější. Nejblíže k pozici hlavního konzultanta má Simon Kinberg, ten se ale neosvědčil úplně nejlépe, když de facto pod jeho křídly byla vydaná Fantastická čtyřka Joshe Tranka, která neuspěla finančně a bohužel ani u diváků.

(V prvním díle ještě Jennifer make-up nevadil. Foto: Fox)

Singer Foxu doporučil, ať se v příštích sólových filmech zaměří například na X-23, ženskou verzi Wolverina, kterou nejpravděpodobněji uvidíme v posledním Loganově pokračování. Singer si dále myslí, že svůj sólový film by měla dostat Mystique, kterou v posledních třech filmech hrála Jennifer Lawrence.

Ta ale prohlásila, že Apocalypse je její poslední X-Menovský film. Lawrence si často stěžovala na zdlouhavé nanášení make-upu a tak byl i speciálně pro ní upraven scénář posledního filmu, aby strávila co nejméně času v modrém. Singer přesto hovořil o filmu s Mystique, ne o filmu s Jennifer Lawrence. Těžko říci, zda by si Fox dovolil Mystique přeobsadit. Lawrence vypršela smlouva na další X-Men filmy. Podobně je na tom James McAvoy a Michael Fassbender, kteří zvažují, zda se mutantům dále zavázat.

Mystique se v posledním filmu vydala hrdinskou cestou a stále (i když časová osa byla změněná v Budoucí minulosti) má co dělat, aby se přiblížila postavě, kterou jsme viděli v prvních X-Menech. Mystique je v komiksech zápornou postavou, této linie se držely i první tři filmy, ale v sérii, kterou odstartoval Matthew Vaughn, je Mystique spíše kladnou postavou.

(Quicksilver je zábavnou postavou. Foto: Fox)

Quicksilver se stal po dvou zapamatovatelných scénách ve dvou filmech rychle oblíbenou postavou, proto není vyloučené, že bychom se někdy v budoucnu nemohli dočkat filmu o rychlíkovi. Fox zatím nic takového nepotvrdil, ale představitel jeho role Evan Peters by stál o sólový film. A chtěl by se alespoň v jedné scéně setkat s Deadpoolem.

Fox aktuálně mlčí o filmu s Gambitem. Jak to nakonec s ním bude, bychom se měli dozvědět v následujících týdnech. Simon Kinberg stojí o pokračování Fantastické čtyřky. Fox si uvědomuje, že musí natočit další film, aby práva nepropadla zpět Marvelu. Kinberg zatím nehovoří o dalším restartováním série a doufá, že by pokračování neúspěšného filmu mohlo klapnout a divákům by tak představil hrdiny v novém a lepším světle.

Jaký sólový film z X-Men světa byste rádi viděli? A myslíte si, že je šance, že uvidíme druhou Fantastickou čtyřku či film s Quicksilverem?

Diskuze /12

svina

Jestli by ji hrála JLaw tak jen to ne.

26.6.2016 | 16:53:36
Ratemus

vždyt téměř celá nová trilogie byla o Mistique :-D to je ta poslední postava která by si zasloužila vlastní film a už vůbec ne s Lawrence to bychom Mystique v modrém ani neviděli.....

26.6.2016 | 16:53:45
Fifipek

Nic proti Jennifer Lawrence, ale pro mne byla Mystique vždy Rebecca Romijn :)

26.6.2016 | 17:37:44
elektra

Solovka s Quicksilverem by byla nejlepší :D

26.6.2016 | 17:51:10
Ratemus

o čem by asi tak byla solovka Quicksilvera? to jako další stejná scénka z posledních dvou filmů na akorát prodloužená na dvě hodiny? celý film by dělal to samé a to by člověka nudilo už ted to bylo jen na oko dělané

#6 tom99
26.6.2016 | 22:01:23
tom99

#5 Ratemus: Už brzo přineseme článek, ve kterém se budeme zabývat příběhy z komiksů, které by mohly stačit na Quicksilverovo film :-)

webmaster
26.6.2016 | 22:13:39
Ratemus

no napadá mě Syn klanu M, to je celkem dobré, ale jde mi o to že to je postava která zaujala jen svou bláznivou scénkou v Minulosti, potom jí zopakovali a prodloužili v posledním filmu a nejspíš jí budou prodlužovat a dělat více cool a supr trupr v každém dalším filmu.....

26.6.2016 | 23:24:15
VampKošilka

JLaw tam stejnak dali jen proto, jakou má popularitu..ovšem to, že se na to roli nehodí jim je nejspíš absolutně u ř-tě. Pokud film bude, doufám v jinou, méně rozcapenou herečku.

#10 vytany
27.6.2016 | 12:00:05
Lor

JLO mi nevadí, ale Mystique mi trochu zkazila. S Rebeccou Romijn byla boží, to byla jednou z mých nej postav v původní trilogii, ale teď už o Mystique stejně víme poměrně dost z posledních pár filmů a v apocalypse mi přišla i trochu zbytečná. Myslím, že existuje víc než dost jiných, dalších, zajímavých mutantů, o kterých by mohli natočit jejich vlastní film.

27.6.2016 | 13:47:15
vytany

#8 VampKošilka: To není pravda, do role Mystique byla obsazena ještě dřív než vyhrála Oscara a než hrála v Hunger Games. Nevím, jako herečka mi nevadí, ale Rebacca se mi líbila asi víc. Přestože Rebecca hrála mnohem jednodušší roli (chladnokrevného zabijáka bez jakékoli příčiny). Myslím, že Mystique dostala až příliš prostoru v posledních třech filmech a samostatný film bych o ní nedělala. Nejlepší by bylo natočit něco o muntantech, kteří byli sice zajímaví, ale ve filmech se jen mihli, např. Blink.

#12 VampKošilka
27.6.2016 | 19:07:43
Jaqen66

Rebecca Romijn forever

28.6.2016 | 13:22:09
VampKošilka

#10 vytany: Mě Jenn taky nevadí, ale není to pro mě Mystique. Mystique je elitní, vysoce inteligentní zabiják, která si chladnokrevně jde za svým. V nových filmech je to naivní, nepochopená puboška a její modrý vzhled vidíme minimálně. Rebecca, to je podle mě lepší a věrnější podoba té postavy. Můj názor.

29.6.2016 | 14:16:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy