X-Men Spekuluje se, že Simon Kinberg bude režisérem filmu X-Men: Dark Phoenix

Spekuluje se, že Simon Kinberg bude režisérem filmu X-Men: Dark Phoenix

Spekuluje se, že Simon Kinberg bude režisérem filmu X-Men: Dark Phoenix

Ještě letos se začne natáčet další film z X-Menovského univerza, který by měl částečně mapovat jeden z nejslavnějších příběhů mutantů – Phoenix ságu. Tento film by mohl zrežírovat sám producent Simon Kinberg, který už několik let dohlíží na kontinuitu celého mutantího vesmíru.


12 0
7.5.2017

Simon Kinberg dohlíží na celé universum X-Menů, s natáčením zatím nemá žádné zkušenosti. To by se ale mohlo změnit s dalším hlavním filmem ze série. Údajně se spekuluje, že Kinberg by mohl natočit film Dark Phoenix. Název je stále pracovní, s největší pravděpodobností bude později nahrazen jiným. Kinberg by tak vůbec poprvé mohl usednout na režisérské křeslo a to hned u velkého blockbusteru.

Film New Mutants se už brzy začne natáčet, konkrétně 4. června v Bostonu. Režisérem je Josh Boone a o filmu se toho celkem moc neví. Rozhodně se nemá jednat o Rkový film. Snímek se má zaměřit na mladší hrdiny, a tak Fox bude pochopitelně cílit i na mladší publikum. Dále se také spekuluje, že během natáčení se natočí i pár scén pro Dark Phoenix. Údajně se máme dočkat poměrně zajímavého propojení mezi jednotlivými filmy.


(Už brzy bychom se mohli dočkat jednoho z největších příběhů o Jean Grey. Foto: Fox)

O obsazení v New Mutants se toho moc neví. Zatím je potvrzeno, že letos se vrátí James McAvoy do role Charlese Xaviera a Sophie Turner do role Jean Grey. Zatím se ale neví, v jakém filmu se oba objeví (není vyloučeno, že se objeví v obou filmech). Dark Phoenix se má začít natáčet taktéž letos. Jelikož spoustu zpráv hovořilo, že se děj bude zaměřovat na Phoenix ságu, o účinkování Turner není pochyb. McAvoy má asi největší šanci objevit se v obou připravovaných filmech.

Aktuálně se tak připravují čtyři filmy s mutanty – Deadpool 2, New Mutants, X-Men: Dark Phoenix a nezapomnělo se ani na Gambita. U posledního jmenovaného se aktuálně přepisuje scénář, studio si chce dát na Gambitovi velice záležet. Do budoucna chce mít totiž více samostatných filmů s hrdiny, kteří dokážou přilákat do kin spoustu diváků. Po odchodu Wolverina do důchodu to určitě bude potřeba.

Diskuze /7

Kafka Tamura

Takže teen film jako First Class, a potom film, který se bude točit okolo postavy s tragickým obsazením, a s debutovou režijí chlápka, který má prsty i v “promyšlené“ filmové kontinuitě. Ještě by mohli dělat na kostýmech lidi, kteří se o to postarali od First Class po Apocalypse, a nemám z toho dobrý pocit v podbřišku. To už znovu nezvládnu. Díky bohu za Deadpoola. Snad se nedostane do takových depresí, že by mu jeblo a někdy chtěl v těch ostatních xmen filmech účinkovat.

#2 Ratemus #3 Ryen
7.5.2017 | 18:59:06
Ratemus

#1 Kafka Tamura: co bylo teen na First class? ano souhlasím Sofie je hroznej casting…to bude ještě zajímavý kam se XCU nasměruje

7.5.2017 | 22:37:57
Ryen

#1 Kafka Tamura: Mně taky ta „nová trilogie“ celkově obzvlášť nenadchla, ale První třída byl super film – ty ostatní dva už šly hodně z kopce, to jo.

7.5.2017 | 23:14:55
Ratemus

zrovna First Class se líbí možná nejvíce ze všech XCU, je krásně vidět že to jde i bez Singera a Wolverina…

#5 Blahar
7.5.2017 | 23:16:38
Blahar

#4 Ratemus: Protože Matthew Vaughn je mnohem lepší režisér než Singer! :D

#6 Ratemus
překladatel
8.5.2017 | 12:09:53
Ratemus

#5 Blahar: taky to tak vidím

8.5.2017 | 13:27:07
tominotomino

Mně osobně se Sophie v roli Jean líbila a moc se těším na její ságu. Z „nové trilogie“ se mi nejvíc líbila Budoucí minulost, pak Apokalypsa a nejmíň První třída. Celkově mě nejvíc zklamal Deadpool, nepřišel mi tak vtipný, jak se o něm říkalo, a příběh byl taky docela o ničem. Ale jinak mám stále celou X-men sérii rád a rád se dívám na tyto filmy.

13.5.2017 | 14:37:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy