X-Men Svůdná Olivia Munn by si měla zahrát Psylocke i v Dark Phoenix

Svůdná Olivia Munn by si měla zahrát Psylocke i v Dark Phoenix

Svůdná Olivia Munn by si měla zahrát Psylocke i v Dark Phoenix

Psylocke možná ve filmu X-Men: Apocalypse neměla nejpropracovanější charakter, ale měla působivý kostým, který způsobil na internetu velký rozruch. Už po filmu Olivia oznámila, že jí byla přislíbena role v dalším filmu. Dark Phoenix se již ale natáčí, tak jak to nakonec bude?


18 0
7.8.2017

Olivia Munn si ve filmu X-Men: Apocalypse zahrála Psylocke, jednu z přisluhovaček samotného Apocalypsa. Ve filmu ale jezdci Apokalypsy nedopadli moc dobře. Angel zemřel a Magneto se Storm se přidali na stranu dobra. Psylocke se podařilo utéct, a tak se nějak počítalo s tím, že by se mohla objevit i v dalších filmech.

Olivia Munn to dostala od Foxu přislíbeno, i když předem nevěděla, zda se bude jednat o malou či větší roli. V Apocalypse jsme její charakter moc neprozkoumali. Ve finále sloužila ve snímku jako sexistický symbol celého filmu, ztvárnila typickou postavu z komiksů s obřím výstřihem. Údajně jsme viděli pouze čtvrtinu scén, které natočila. Společně s Nicholasem Houltem (Beast) natočili spoustu akčních scén ze závěrečné části filmu, které ale ve finálním sestřihu nebyly použity.


(Olivia Munn dělá čest všem ženským komiksovým postavám s obřím výstřihem. Foto: Fox)

Zatím nebylo oficiálně potvrzeno, zda se Psylocke dočkáme. Zvídaví novináři se s již probíhajícím natáčením Dark Phoenix Olivie Munn neustále ptají, zda si nakonec ve filmu zahraje. Ta stále opakuje stejnou větu dokola. Studio jí to slíbilo, ale aktuálně neví, zda se nakonec v dalším filmu objeví. Těžko říct, jak se po filmu Apocalypse změnily plány studia. Snad ale Fox dodrží slovo, které dalo herečce.

Na závěr tady máme zprávu o Jamesi McAvoyovi, představiteli mladého Charlese Xaviera. Ten se přiznal, že holení hlavy naprosto nesnáší. Původně si myslel, že mu to u fanoušků získá na nějaký čas anonymitu, ale jelikož už holohlavý hrál ve dvou filmech (X-Men: Apocalypse a Rozpolcený), fanoušci ho poznávají na ulici i oholeného. To už tu máme druhého herce z X-Menů, který má se svou rolí nějaký problém. McAvoy se nerad holí, Jennifer Lawrence nemá ráda nánosy modrého make-upu, když má hrát Mystique. Možná i to byl důvod, proč herci nechtěli tak dlouho podepsat smlouvu. Ještěže Michael Fassbender může jít do práce v podstatě tak, jak vstane.

Uvítali byste, aby se Olivia Munn vrátila do role Psylocke i ve filmu Dark Phoenix? Zbyde na tuto mutantku vůbec ve snímku místo?

Diskuze /6

vlado93

ano ano ano

7.8.2017 | 19:42:34
pikaia

Ano uvítal a hodně.

7.8.2017 | 21:06:54
Lex Luthor

Dobrý no jo moc peněz kazí herce, ještěže Michael je asi přesvědčil, aby do toho šli v roli Asasína byl super mám ho rád i v X-Menech jo Magneto.

7.8.2017 | 22:52:27
Fifipek

Olivii mám rád od Newsroomu, kde byla výborná :)

8.8.2017 | 0:15:27
PatrickD

Olive bude také hrát v novým The Predatorovy který vyjde příští rok v Srpnu.

8.8.2017 | 10:24:13
WolverineCzE

Kdyz je dost propojena s Deadpoolem

8.8.2017 | 21:32:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy