X-Men Testovací projekce New Mutants nedopadly vůbec špatně, tak proč jsme film stále neviděli?

Testovací projekce New Mutants nedopadly vůbec špatně, tak proč jsme film stále neviděli?

Testovací projekce New Mutants nedopadly vůbec špatně, tak proč jsme film stále neviděli?

Film New Mutants se začal natáčet v létě 2017, natáčení skončilo v září a ještě ten rok proběhly první testovací projekce. Ty dopadly poměrně dobře. Nyní se píše rok 2020 a film je stále v nedohlednu. Za tu dobu stihl premiéru i film Deadpool 2, který se začal natáčet v obdobném termínu.

5 1
14.5.2020

Rob Liefeld je známým tvůrcem komiksů, který se proslavil především díky Deadpoolovi. Liefeld pracoval na obou filmech, ale tentokrát se spíš rozpovídal o snímku New Mutants. Na úvod řekl, že je mu ho poměrně líto, protože tak trnitou cestu na plátno nepamatuje snad u žádného filmu. A nakonec se bohužel film ani na plátna dostat nemusí, i když teď se rozsvítila opět jiskra naděje.

Bude k dispozici online, nyní se pouze řeší, kdy to bude, ale nakonec by měl spatřit světlo světa v kinech 28. srpna 2020. Liefeld dále řekl, že film New Mutants se začal natáčet dříve než Deadpool 2. V obou případech se jednalo o poměrně srovnatelnou produkci, co se týče náročnosti. Přesto jsme Deadpoola 2 v kinech viděli v květnu 2018, což už jsou nyní přesně dva roky. A New Mutants, kteří se začali natáčet dřív? Na ty stále čekáme.


(Klapne to letos? Foto: Fox)

Podle Liefelda je spousta věcí nepochopitelných, jak je možné, že jsme film vůbec neviděli? On sám bohužel neměl možnost zúčastnit se testovacích projekcí, ale několik jeho známých tam přístup mělo. To se tehdy psal rok 2017. A všechny reakce byly pozitivní. Spousta digitálních efektů nebyla dokončena, nicméně film měl atmosféru a dobré dialogy. Je poněkud zvláštní, že má film dobré testovací projekce (na rozdíl od Dark Phoenix), ale stále jsme ho neviděli.

Hledat viníka bude asi obtížné. Určitě můžeme zčásti vinit studio Disney, které nechtělo mít s filmem nic společného. Na druhou stranu měl Fox trochu tlačit na dokončení filmu a trochu popohnat plánované přetáčky. Těžko říci, co z původní verze, která byla promítána v rámci testovacích projekcí v roce 2017, zbylo do té současné. Můžeme jen doufat, že poslední výlet do světa X-Menů ze stáje Fox alespoň bude stát za to.

Kdo je podle vás hlavním viníkem toho, že jsme film New Mutants stále neviděli?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

dbar

Dnes dopoledne bylo oznámeno, že film půjde do kin 28.8. a pak se večer tady objeví článek, že se film ani na plátno nedostane.

#2 tom99
14.5.2020 | 19:08:41
tom99

#1 dbar: Psal jsem článek den předem a nastavil jsem ho. Nejde vždy předpovídat, co se stane, článek jsem upravil.

webmaster
14.5.2020 | 21:37:04
iNstinkt-

škoda já čekal že to daj na disney+ nebo hulu

15.5.2020 | 13:03:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců