X-Men The Gifted: V seriálu vystupuje Magnetova dcera, objeví se i Erik?

The Gifted: V seriálu vystupuje Magnetova dcera, objeví se i Erik?

The Gifted: V seriálu vystupuje Magnetova dcera, objeví se i Erik?

Seriál The Gifted bude vůbec prvním seriálem, který bude navazovat na události z X-Menovských filmů. Kromě pár náznaků na široký a dnes již bohatý svět X-Menů se dočkáme i dětí známých mutantů. Otevírá to dveře pro výskyt herců, které moc dobře známe z filmů?


22 0
4.6.2017

Filmový svět X-Menů se už může pochlubit dvěma seriály. Seriál Legion je sice o mutantech, ale příběh se neodehrává ve filmovém světě X-Menů. Druhý seriál The Gifted, který si teprve odbude svou premiéru, by ovšem podle posledních informací měl zapadat do mutantího světa. A hned v prvním traileru na seriál se objevila celá řada odkazů na filmy.

Bylo zmíněno samotné Bratrstvo mutantů, které ve filmu vede/vedl Magneto. Asi nejrozsáhlejšího bratrstva jsme se dočkali ve filmu X-Men: Poslední vzdor. Z traileru to tak vypadá, že události se odehrávají v naší současnosti. Pokud bychom měli příběh zasadit do časové linie X-Menů, lze ho situovat někam po událostech filmu Wolverine a před události snímku Budoucí minulost.


I děj by tomu nasvědčoval. Lidé se bojí mutantů, vláda po nich jde, objevují se podivné stroje na chycení mutantů, které vzdáleně připomínají Sentinely. Mutanti jsou v menšině a jsou vystrašení. To vše jsou známé odkazy na X-Menovský svět. Seriál tak snad bude dobře zapadat do již vytvořeného světa a bude prohlubovat jeho mytologii.

(Magneto v seriálu? To bychom si nechali líbit. Foto: Fox)

V seriálu se dokonce objeví i Blink, kterou si můžeme pamatovat z filmu Budoucí minulost, kde bojovala právě proti Sentinelům po boku bývalých studentů Charlese Xaviera. Ve filmu ji ovšem hrála Fan Bingbing, v seriálu jí vdechne život Jamie Chung. Na přeobsazování herců v X-Menovském světě jsme poněkud zvyklí, takže tato změna nevyvola větší rozepři mezi fanoušky.

Jednu z hlavních postav ztvární i herečka Emma Dumont, která si zahraje Lornu Dane. Ta je známá z komiksů pod přezdívkou Polaris, která dokáže manipulovat s kovem. Tato velice povědomá schopnost není náhodou, protože otcem Polaris je Magneto. To ovšem platí pouze pro komiksy, těžko říci, zda je jejím biologickým otcem i v seriálu.

Z filmů víme, že Erik se ve svém mládí činil, a tak bychom nebyli úplně překvapení, kdyby měl Quicksilver ještě pár vzdálenějších sestřiček a bratříčků. Nyní k tomu důležitému. Mohl by se objevit Magneto v seriálu? To by si asi všichni přáli. Pakliže je seriál zasazen do současnosti, zřejmě by se nabízel spíše výskyt Iana McKellena než Michaela Fassbendera, ale pokud by se podařilo získat pro seriál kohokoliv z těchto dvou pánů, fanoušci by si asi nestěžovali.

Budete sledovat seriál The Gifted pod taktovkou Bryana Singera? Mohl by se objevit Magneto?

Diskuze /2

Ratemus

no konečně také Lorna dostane své slovo…na tu se těším, pořád dokola se omílá jen Pietri a Wanda ale konečně se objeví i Lorna.....vždycky mě v komiksech fascinovalo to jak sentinely zničily pomálu X-meny, jak byly v menšině a utlačovaní a přitom právě mutanti patří v Marvelu mezi ty nejmocnější smrtelníky Marvelu (Franklin Richards, Vulcan, Xavier, Magneto, Mad Jim Jaspers, Cable, Nate Grey, Jamie Braddock)

4.6.2017 | 22:22:44
Spiker

Blbost. nevěřil bych tomu..a popravdě si ani nejsem jistý, jestli jsou schopné koexistence Gifted i legion…je toho už trošku moc.

5.6.2017 | 1:13:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy