X-Men Tržby: Logan po skvělém otvíráku začíná stagnovat

Tržby: Logan po skvělém otvíráku začíná stagnovat

Tržby: Logan po skvělém otvíráku začíná stagnovat

Loganovi v kinech pomalu dochází dech a v následujících dnech vyklidí kina. I tak se ovšem dostane přes 600 milionovou hranici, což je pro studio velice optimisticky vyhlížející číslo. Rkový Wolverine měl totiž rozpočet nižší než 100 milionů dolarů. Jak si film vede v zahraničí a u kritiků?


20 0
12.4.2017

Film Logan vlítl do kin s velkou parádou, ale bylo mu předpovídáno, že dech mu dojde stejně rychle jako samotnému Wolverinovi ve filmu. A opravdu tomu tak je. Tím samozřejmě nechceme říct, že by byl Logan v kinech neúspěšný. Naopak. Logan k dnešními dni vydělal celosvětově 596 milionů dolarů, což je nárůst o 31 milionů oproti poslední novince, kterou jsme vydali před dvěma týdny.

Z domácí Ameriky si Logan odnesl pěkných 218 milionů dolarů, zbývajících 378 milionů dolarů snímek vydělal ve zbytku světa. Téměř vydělaných 600 milionů dolarů je opravdu důvod k oslavě, vždyť film měl pouze rozpočet 97 milionů dolarů. Není tedy divu, že Fox do budoucna přemýšlí, že uvede víc Rkových filmů. Kromě Deadpoola 2 bychom se mohli dočkat i Rkového Gambita.


I série X-Men se v dalších letech vydá zcela jiným směrem, takže je možné, že i tam se klidně dočkáme menšího rozpočtu. Logan je tak třetím nejvýdělečnějším filmem v sérii. Dál se už neposune. Poslední příběh o Wolverinovi se tak dočkal důstojného ukončení. Nejen že tržby se tváří velice optimisticky, ale Logan uspěl i u kritiků. Na stránce IMDB má film 8,5 bodů z 10, na ČSFD 88 % a tamnější uživatelé ho již zařadili na 61. místo nejlepších filmů vůbec. I na Edně se filmu daří. Zde se jedná o nejlepší snímek v sérii.

Diskuze /3

Lex Luthor

X-Meni pouze pro dospělé, proč ne ty dětské moc slávy nepobraly.

12.4.2017 | 17:57:27
Ryen

Wolverin si jako postava přímo říkal o „erko“ – drsná mluva a nepárání se se soupeři je pro něj prostě přirozené, podobně jako právě u Deadpoola. Bylo jasný, že mu tohle prospěje. Škoda jenom, že si na to tvůrci troufli až v posledním filmu.

13.4.2017 | 9:55:16
league

Tehle film mě vytočil ty dětska ho nechali umřít mohli ho zachránit. Jenže ty dětska se na něj vysrali a pak mu ustřelila palici wolverinova holčička proč to neudělala dřív a nechala tátu chcípnout ? Ty dětska měli právě lepší schopnosti než Logan.

21.4.2017 | 8:11:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy