X-Men Tvůrci potvrdili záporáka pro třetího Wolverina

Tvůrci potvrdili záporáka pro třetího Wolverina

Tvůrci potvrdili záporáka pro třetího Wolverina

Audiokomentář k X-Men: Apocalypse nám konečně prozradil, který padouch se Wolverinovi v novém filmu postaví. A není to nikdo jiný než Mr. Sinister, kterého nám již dříve napověděla potitulková scéna.


16 0
20.9.2016

Spekulacím může být konec, Mr. Sinister se ve třetím Wolverinovi opravdu objeví. Již potitulková scéna z X-Men: Apocalypse nám dosti napověděla, tehdy jsme ale netušili, jestli tomu opravdu tak bude. Tvůrci přitom původně chtěli potitulkovou scénu pro druhého Deadpoola. Scéna měla odkazovat na novou postavu, ale tehdy pro ni ještě nebyl připravený kostým. Měl to být Cable nebo Domino? To můžeme pouze hádat.

Nejpravděpodob­nějším představitelem Nathaniela Essexe je zatím Richard E. Grant. Ten má podle popisu ztvárnit šíleného vědce, což Sinisterovi dosti odpovídá. Jste rádi za Mr. Sinistera nebo by jste do posledního filmu s Wolverinem dali někoho jiného?


FOTO: Marvel Comics

Diskuze /4

PecaCZE

Já bych udělal vedle Wolverina jako další hlavní postavu Deadpoola a proti nim by byl Sinister a je to :D

20.9.2016 | 18:54:08
nowas

na Sinistera ve filmu čekám hódně dlouho!!! :-D

20.9.2016 | 20:19:56
Ratemus

no konečně Sinister je perfektní záporák a doufám že bude na víc filmů a ne jen na tenhle…Sinister se dá říct že přežije skoro všechno, výborně.....

23.9.2016 | 16:29:01
league

Ale přece kdo nahradí wolverina přece jestli natočí klan m tak tam je hlavním hrdinou wolverin. Jinak Sinistr je záporák v deadpoolovi.

28.9.2016 | 12:43:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy