X-Men Úspěšný start X-Menů v kinech

Úspěšný start X-Menů v kinech

Úspěšný start X-Menů v kinech

Americká kina už sečetla tržby za půlnoční premiérová promítání Budoucí minulosti a zatím do kin přiteklo něco málo přes 8 miliónů dolarů. To je o něco méně než měl letos druhý Captain America i druhý Amazing Spider-Man, přesto se očekává, že ve víkendových číslech budou X-Meni úspěšnější, protože mají k dispozici výjimečně ještě pondělní svátek a mohou tak celkově zabodovat zhruba 100 milióny.


4 0
23.5.2014

To je sice zhruba jen polovina rekordu, který drží už dva roky „konkurenční“ Avengers, přesto by to měl být nejlepší start v historii filmových X-Men. Studio 20th Century Fox poslední týdny leje do marketingu filmu milióny všemi možnými kanály a před klipy, rozhovory, fotkami a zprávy není poslední dobou úniku. Počítá se také s kvalitním startem nejen v USA, ale i ve světě, aby výsledky mohly poprvé v historii překročit půlmiliardu dolarů. Aktuální výsledky budeme samozřejmě sledovat a dozvíte se je hned po víkendu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy