X-Men X-Men série: Další filmy budou odvážné jako Logan a Deadpool

X-Men série: Další filmy budou odvážné jako Logan a Deadpool

X-Men série: Další filmy budou odvážné jako Logan a Deadpool

Zdá se, že studio Fox konečně našlo směr, jakým se vydat se svými dalšími filmy. Komerčně úspěšné filmy Logan a Deadpool dokázaly, že není potřeba astronomický rozpočet a plno digitálních šarvátek, aby přitáhly diváky do kin. Fox si to nyní uvědomil a rád by podobným směrem nasměroval celou sérii.


24 0
22.4.2017

Aktuálně se chystají dva filmy – Supernova a New Mutants. Zatímco druhý jmenovaný projekt se takto s největší pravděpodobností bude jmenovat i v kinech, Supernova je pouze kódové označení. Simon Kinberg nyní potvrdil, že výsledný název filmu ještě stanoven nebyl. Rozhodně ale mohl prozradit, že se nebude jmenovat Supernova.

To ovšem neznamená, že se příběh nebude věnovat Phoenix sáze, o které jsme již několikrát psali. Kinberg přiznal, že snímek X-Men: Poslední vzdor, který tak trochu Phoenix ságu nakousl, se úplně nepovedl. Film má spoustu chyb a vzal tuto velice významnou komiksovou událost za špatnou stranu. Není tedy vyloučené, že reputace se dočkáme právě v Supernově.


(Uvidíme ještě mladou Storm? Foto: Fox)

Filmy Logan a Deadpool dokázaly v kinech vydělat slušný balík. Co mají oba filmy společného? Jsou to Rkové snímky, mají nižší rozpočty a svým pojetím jsou odvážné. Kinberg přiznal, že toto je možná cesta, po které by se mělo studio Fox do budoucna vydat. Jejich filmy musí být svěží, nepředvídatelné a odvážné. Prý se něčeho takového dočkáme v již zmiňované Supernově a také v New Mutants. Nezbývá studiu než držet palce.

Když už jsme u těchto filmů, Kinberg také potvrdil, že příběh se již nebude točit okolo Charlese Xaviera a Magneta. Jejich vztah byl prozkoumán snad všemi možnými směry ve všech X-Men filmech. Samotný X-Menovský vesmír je dost bohatý na to, aby přišel s novými postavami, které dokážou zaujmout diváka. A právě nyní je čas, aby tyto postavy nové filmy představily. Simon by byl pochopitelně rád, kdyby se Profesor X a Magneto nadále objevovali, ale už by to spíš měli být starší mentoři, kteří radí a do hlavních událostí příliš nezasahují. Točit příběh se ale kolem nich už určitě nemá.

Mladí herci mají v dalších snímcích filmy táhnout. Pokud filmy mají být odvážné a jít cestou Logana a Deadpoola, bude se muset někde ušetřit. A kde jinde ušetřit než na mladých hercích, které studio tolik nestojí. Hvězdy typu Michael Fassbender a Jennifer Lawrence by si za další film řekli slušný obnos peněz. A výhoda Foxu je ta, že herci se chtějí do svých rolí vrátit. Představitelka Jubilee z Apocalypse by se do série ráda vrátila, nyní projevila zájem i Alexandra Shipp, která v Apocalypse hrála mladou Storm.

Zatím to vypadá, že studio je na dobré cestě vylepšit celou X-Menovskou sérii. Na jaký projekt se nejvíce těšíte?

Diskuze /15

PecaCZE

No Apocalypse a mladí mutanti co vypadali fakt strašně by mě teda určitě nepřitáhli do kina.

#2 NewPerson
22.4.2017 | 17:00:53
NewPerson

#1 PecaCZE: Tebe možná ne, ale lidi jsou blbý, takže na to stejně půjdou. viz sračka logan 87% na csfd:D

#5 Ratemus #6 bukajik #7 PecaCZE #13 skalloo
22.4.2017 | 17:05:48
Ratemus

jako o Jubilee bych nemluvil, ta role tam sice byla ale vlastně nebyla…já doufám že se v XCU objeví Vulcan, další bratr Havoka a Cyclopse a jeden z mála mutantů třídy beyond omega, což jsou zatím jen dva mutanti v Marvelu, Vulcan a Franklin Richards (syn Reeda a Sue Richardsových) potom by se mohl objevit Onslaught, Striffe, Omega Red, Sabretooth opět, chtěl bych pořádného Icemana (je třídy Omega a nic nepředvedl zatím) pořádného Juggernauta a mohl by se objevit i Forge no a ještě by mohli načít Hope Summers

22.4.2017 | 17:09:31
Voocko

Deadpool taková nuda, jsem to asi po 20 minutách koukání vypnul. :-)

#7 PecaCZE #13 skalloo
22.4.2017 | 17:09:39
Ratemus

#2 NewPerson: sračkou umí označit každej kde co, ale říct proč je to sračka je už těžší…proč pak se ti to nelíbí?

22.4.2017 | 17:10:15
bukajik

#2 NewPerson: Ako už povedal Ratemus nazvať tak skvelý film akým Logan určite je sračkou, a ani svoje tvrdenie nedôvodniť je jasný znak filmového filmového znalca :-D

22.4.2017 | 17:36:03
PecaCZE

#2 NewPerson: Nepochopil si můj komentář a ještě si k tomu dodal sračku. Ty by ses radši neměl vyjadřovat.
#4 Voocko: Jestli to myslíš vážně, tak nudnej si tady ty.

22.4.2017 | 17:46:17
Kafka Tamura

No hurá… ti třetí xmeni byli nevkusná a přiblblá patlanina.

22.4.2017 | 21:28:44
Golradir

Je tu nějaký znalec komiksů nebo jen kritici? Zajímalo by mě jestli je možné aby Jean přežila tu „Pheonix ságu“ a nějakým způsobem „zkrotila“ phoenix. Nevím jak to bylo v komiksech, ale ve filmu jsme ji už jednou umřít viděli, tak doufám, že se tak nestane i v příštím filmu :(

#10 PrastenejCitron #14 Ratemus #15 filozof
22.4.2017 | 21:50:05
PrastenejCitron

#9 Golradir: No na konci filmu Budoucí minulost jsme viděli, že ! Jean je živá, a jelikož se Supernova odehrává před tím, tak by v tom filmu Jean umřít neměla.

#12 Golradir
22.4.2017 | 22:06:10
p3dro

X-meni chtějí být odvážnější??? No tak doufám, že se jim do budoucna bude dařit, protože film jako byl Apocalypse, by už znovu do světa vypustit neměli. Držím palce!!! ;-)

22.4.2017 | 22:12:56
Golradir

#10 PrastenejCitron: Díky, na to jsem úplně zapomněl ;)

22.4.2017 | 22:48:00
skalloo

#2 NewPerson:
#4 Voocko: Vám to mrda chlapci logan a deadpool su topky topiek a hodnotenie len odzrkadluje ich kvalitu. To, že vy zamindrakovany to tu zhejtujete vypoveda o Vás :)

23.4.2017 | 10:04:49
Ratemus

#9 Golradir: Phoenix má moc zničit celé vesmíry, takže uvidíme jak to bude ve filmu, v komiksu Phoenix saga myslim že umřela, je to dlouho co jsem to četl

23.4.2017 | 11:15:51
filozof

#9 Golradir: Není to možné, na konci prostě umře. V komiksech se ta postava pak samozřejmě vrátila a vysvětlili to tak, že ta Jean která umřela nebyla skutečná Jean, ale ve filmu by to působilo dost stupidně.

26.4.2017 | 8:28:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy