X-Men X-Meni míří do televize

X-Meni míří do televize

X-Meni míří do televize

Superhrdinské seriály poslední dobou plní televizní obrazovky mnoha televizí. FOX má zatím jen Gotham, to hodlá však brzy změnit za pomocí mutantí skupiny vedené Charlesem Xavierem.


10 0
30.1.2015

Stanici FOX zřejmě nestačí pouze detektivní příběhy původu z Gothamu a chce více akce a již dopečených superhrdinů. A FOXové se vskutku neobávali vstoupit do superhrdinského světa v malém. Před pár dny bylo totiž oznámeno, že stanice vyjednává o seriálovém přepracování skupinky mutantů X-Men. Vyjednávání jsou sice teprve v začátcích, šance jsou však vysoké. Stačí se podívat na to, že na rozdíl od MARVELu (filmové společnosti) nebo Warnerů má Sony k dipozici pouze galérku mutantů. Navíc televizní superhrdinská éra nastartovaná seriálem Arrow se rychle rozšířila do mnoha televizí a fanoušci si tento typ podívané zamilovali, a tak je propůjčení svých postav televizi jednoznačně rozumná volba.

Vzhledem k tomu, že se o uvedení X-Menů teprve vedou jednání, nejsou jasné podrobnosti o tom, kdo se v seriálu objeví. Nevíme ani, zda se děj bude odehrávat v tomto či minulém století a už vůbec není znám záporák. A tak, dokud máte čas, nebojte se v diskuzi popustit uzdu fantazii a napsat, jak byste si vy představovali seriálové přepraování vašich oblíbených mutantů.


Diskuze /6

Revoemag

U tohoto bude hrát hlavní roli obsazení. To bude alfa a omega všeho.

30.1.2015 | 15:30:24
Retyus

Myslím že to dopadne jak s Agenty Shieldu. Takový „B“ tým kdy tam občas zaskočí někdo z filmu na nějakou cameo roli. Svět X-men je hodně veliký a může se odehrávat v mnoha obdobích. Mě by se líbilo kdyby dali co se stalo ve škole po First Class. Noví studenti a jak vlastně X vzniklo. Nebo třeba New X-men. Nebylo by špatné ani o vzniku (a zániku) Genoshy

30.1.2015 | 15:50:58
andrloid

Já vím že to nemá žádnou šanci, ale myslím, že by bylo pro všechny fanoušky MARVELu nejlepší, kdyby se Cinematic Universe a Sony domluvili a udělali nějakou kooperaci jako v komixech a zapletli dohromady oba dva vesmíry. Škoda že se toho nedočkáme. :D

30.1.2015 | 19:03:31
Bane

Doufám, že to nebude nový Wolverine, nový Xavier, nová Storm atd.

#6 MiqueEala
31.1.2015 | 11:25:57
lksvcr

Špatnej nápad

1.2.2015 | 8:23:53
MiqueEala

#4 Bane: jo zrovna tihle tři jsou nenahraditelní… u toho zbytku je to uz vlastne jedno.

19.2.2015 | 22:50:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy