X-Men Zavede nás Dark Phoenix na Genoshu?

Zavede nás Dark Phoenix na Genoshu?

Zavede nás Dark Phoenix na Genoshu?

Genosha je jedno z nejvýznamnějších míst pro mutanty z komiksů. Po několika filmech je dost možné, že se na ni podíváme. Spojitost to bude samozřejmě mít s Magnetem, který je samozvaným vládcem téhle mutantí země.


9 0
28.7.2017

Dark Phoenix přitáhne do univerza X-Menů spoustu komiksových prvků, včetně mimozemské vládkyně Lilandry. Nyní se vynořily zvěsti, že s Magnetovým návratem se dočkáme také Genoshi, země ovládané mutanty. Nový Magnetův kostým má vypadat více jako od vůdce kultu. Zřejmě nás čeká příběh, jak získal své následovníky a typické Akolyty, kteří ve filmech ještě nebyli. K zasazení filmu by to svým způsobem i odpovídalo. Dark Phoenix se bude odehrávat v devadesátých letech a v této době Akolyti v komiksech také vznikli.

Devadesátá léta přinesla také převrat v Genoshi, kdy se právě Magneto jmenoval jejím vůdcem a prohlásil ji za ráj pro mutanty. Jeho vláda samozřejmě netrvala dlouho, protože Genoshu vyhladili Sentinelové, ale postupem času byla několikrát obnovována a zase ničena. Doufejme tedy, že nám film o Phoenix nepřinese zase dvě dějové linky, které utvoří nepovedený mišmaš. Magneto může samozřejmě Jean vyslat na správnou cestu a jeho přítomnost může být pouze mentorského charakteru.


FOTO: Marvel Comics

Diskuze /1

Lex Luthor

Dobrý, ale myslím, že na Genoshu jsme se už podívali v X-Menech 1 z roku 2000 byl to ten ostrov kde Magneto věznil senátora Kellyho a provedl na něm experiment, který ho změnil na mutanta

28.7.2017 | 23:03:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy