X-Men
89/100 - 48×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Bolt

Bolt

Mutant, který umí ovládat elektrické přístroje. Chvíli byl součástí týmu X-Force, který měl na starosti William Stryker.

Sezóny 1
2009 - 2009

Informace

Skutečné jméno: Christopher Bradley
Přezdívka: Bolt, Maverick
Druh: mutant
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: světlá
Představitelé: Dominic Monaghan
Autoři postavy: Howard Mackie, Tom Grummett, Dan Lawlis
Poprvé se objevil v: X-Men Unlimited vol. 1 #8
Rok vzniku: 1995

Filmy

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Filmový příběh

Chris Bradley je mutant, který si přezdívá Bolt. Umí ovládat všechny druhy elektrických přístrojů, proto není divu, že ho do svého týmu naverbuje William Stryker, Jr., který v 70. letech dával dohromady partu mutantů, kteří za něj dělali špinavou práci. Součástí skupiny X-Force je například i Deadpool, Blob či Agent Zero. William Stryker ukořistí do své moci ale i Wolverina a Sabretootha.

Když se tým vydá ukořistit cenný kov adamantium, Logan si všimne, že Stryker je schopen pozabíjet všechny vesničany, kteří mu stojí v cestě. Wolverine se tedy rozhodne tým opustit, následuje ho i právě Bradley. O šest měsíců později, kdy Bolt žije svůj vlastní život, ho ovšem navštíví Victor, který jako téměř jediný zůstal věrný Strykerovi. Ten chce zbytek týmu umlčet, a tak Sabretooth drastickým způsobem Bolta zabije v cirkuse, kde si Bradley vydělával na živobytí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama