X-Men Bolt

Bolt

Bolt

Mutant, který umí ovládat elektrické přístroje. Chvíli byl součástí týmu X-Force, který měl na starosti William Stryker.

Sezóny 1
2009 - 2009

Informace

Skutečné jméno: Christopher Bradley
Přezdívka: Bolt, Maverick
Druh: mutant
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: světlá
Představitelé: Dominic Monaghan
Autoři postavy: Howard Mackie, Tom Grummett, Dan Lawlis
Poprvé se objevil v: X-Men Unlimited vol. 1 #8
Rok vzniku: 1995

Filmy

X-Men Origins: Wolverine (2009)


Filmový příběh

Chris Bradley je mutant, který si přezdívá Bolt. Umí ovládat všechny druhy elektrických přístrojů, proto není divu, že ho do svého týmu naverbuje William Stryker, Jr., který v 70. letech dával dohromady partu mutantů, kteří za něj dělali špinavou práci. Součástí skupiny X-Force je například i Deadpool, Blob či Agent Zero. William Stryker ukořistí do své moci ale i Wolverina a Sabretootha.

Když se tým vydá ukořistit cenný kov adamantium, Logan si všimne, že Stryker je schopen pozabíjet všechny vesničany, kteří mu stojí v cestě. Wolverine se tedy rozhodne tým opustit, následuje ho i právě Bradley. O šest měsíců později, kdy Bolt žije svůj vlastní život, ho ovšem navštíví Victor, který jako téměř jediný zůstal věrný Strykerovi. Ten chce zbytek týmu umlčet, a tak Sabretooth drastickým způsobem Bolta zabije v cirkuse, kde si Bradley vydělával na živobytí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců