X-Men Domino

Domino

Domino

Mladá mutantka, která má velice zvláštní superschopnost – štěstí. Je úplně jedno, co Domino udělá, vždy jí vyjde to, co chce.

Sezóny 1
2018 - 2018

Informace

Skutečné jméno: Neena Thurman
Přezdívka: Domino
Druh: mutant
Barva očí: černá
Barva vlasů: černá
Představitelé: Zazie Beetz
Autoři postavy: Fabian Nicieza, Rob Liefeld
Poprvé se objevil v: The New Mutants #98 (1991)
Rok vzniku: 1991

Filmy

Deadpool 2 (2018)


Filmový příběh

Když si Deadpool uvědomí, že na Cablea nestačí, rozhodně se vytvořit svůj vlastní tým superhrdinů. Wade WIlson společně za pomocí Weasela a Dopindera uspořádá casting na superhrdiny. Právě na ten přijde Domino, která všem sdělí, že její superschopnost je přinášet štěstí. Deadpool ji původně nechce vzít do týmu, protože se mu tato schopnost nezdá zajímavá, nakonec si to ale rozmyslí a Domino se stane součástí týmu X-Force.

A Deadpool toho nikdy nelitoval. Na rozdíl od většiny týmu dokáže Domino skvěle přistát s padákem. Když je většina týmu zabita, Domino bojuje po boku Deadpoola s Cablem, aby společnými silami zachránili mladého chlapce v ohrožení. Ten se ale spolčí s Juggernautem, a tak se Cable kupodivu přidá na stranu Deadpoola a Domino a společnými silami se pokusí tuto kráčející zrůdu zastavit. Naštěstí se jim to podaří a od té chvíle je Domino pevnou součástí týmu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka ;)

23.9.2018 | 15:30:04
JosephŠtěrba

Domino byla skvělá a hlavně měla skvělou superschopnost :D

24.8.2018 | 22:04:13
tom99

Příjemné překvapení. A super schopnost má :-)

webmaster, grafik
24.5.2018 | 23:37:39

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců