X-Men Dopinder

Dopinder

Dopinder

Mladý Ind, který jezdí v taxíku a stane se osobním řidičem Deadpoola. Zároveň má násilnické sklony a chce se stát členem týmu X-Force.

Sezóny 2
2016 - 2018

Informace

Skutečné jméno: Dopinder
Přezdívka: Dopinder
Druh: člověk
Barva očí: černá
Barva vlasů: černá
Představitelé: Karan Soni
Autoři postavy: Rhett Reese, Paul Wernick
Poprvé se objevil v: Deadpool (2016)
Rok vzniku: 2016

Filmy

Deadpool (2016)
Deadpool 2 (2018)


Filmový příběh

Dopinder je mladý taxikář, který se náhodou seznámí s Deadpoolem. Vznikne poněkud zvláštní přátelství, které je zpočátku založeno na sarkastických vtípcích. Jak ale Dopinder poznává pana Poola více a naopak, stane se z nich nerozlučná dvojka. Dopinder vozí Deadpoola po všech misích a sám by chtěl jednou obléknout kostým a stát se superhrdinou. Ostatně násilné sklony má, protože se postaral o nápadnice své přítelkyně.

Když dělá Deadpool nábor do X-Force, Dopinder je velice zklamaný, že ho nakonec Wade Wilson nevybral, protože si nemyslí, že disponuje nějakými zvláštními schopnostmi či jiným nadáním. Když je ovšem většina týmu zabita, Dopinder dostane svou šanci a společně s Negasonic Teenage Warhead, Colossem, Cablem a ostatními se vydá zachránit malého chlapce těsně předtím, než poprvé někoho zabije, zalíbí se mu to, což povede ke katastrofálním událostem v budoucnosti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

podivin

23.9.2018 | 15:29:18
tom99

Správnej týpek :-)

webmaster, grafik
23.5.2018 | 8:45:47

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců