X-Men Emma Frost

Emma Frost

Emma Frost

Emma je silná telepatička a také dokáže proměnit své tělo v organický diamant. Byla mistryní svádění, čehož využila při klamání vysoce postavených velitelů za Kubánské raketové krize.

Sezóny 1
2011 - 2011

Informace

Skutečné jméno: Emma Frost
Druh: mutant
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond
Představitelka: January Jones
Autoři postavy: Chris Claremont, John Byrney
Poprvé se objevil v: X-Men #129 (1980)
Rok vzniku: 1980

Filmy

X-Men: První třída (2011)


Filmový příběh

Emma Frost se v šedesátých letech stala členkou Hellfire Klubu, který vedl mutant jménem Sebastian Shaw. Jejich spolek měl v plánu rozpoutat nukleární válku, aby pomohli rozvoji mutantů. V roce 1962 se několikrát utkala s CIA a X-Meny a nakonec byla zajata Charlesem Xavierem a Erikem Lehnsherrem. Pro své zločiny byla vyslýchána, ale poté co se z Erika stal Magneto, osvobodil ji. V Bratrstvu Mutantů ale nebyla dlouho. Jednoho dne ji zajal Bolivar Trask, který ji zabil a prováděl na ní své experimenty. Experimenty vedly ke vzniku Sentinelů, strojů na lov mutantů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců