X-Men Robert Kelly

Robert Kelly

Robert Kelly

Senátor USA, který se nebojí nahlas dávat najevo své názory. Kelly začne zbrojit proti mutantům, což se mu stane osudným.

Sezóny 2
2000 - 2003

Informace

Skutečné jméno: Robert Kelly
Přezdívka: žádná
Druh: člověk
Barva očí: modrá
Barva vlasů: šedá
Představitelé: Bruce Davison
Autoři postavy: Chris Claremont, John Byrne
Poprvé se objevil v: Uncanny X-Men # 135 (1980)
Rok vzniku: 1980

Filmy

X-Men (2000)
X-Men 2 (2003)


Filmový příběh

Americký senátor, který je hlavním zastáncem registrace mutantů. Díky svým přesným formulacím ho buď lidi nenávidí, nebo naopak milují. Kelly se nebojí vystupovat veřejně a zbrojit proti mutantům, což se mu částečně stane osudným. Bratrstvo mutantů si na něj počká a MystiqueToadem Kellyho unesou a odvezou na Genoshu.

Tam se Magneto rozhodne z Kellyho udělat mutanta díky zvláštnímu přístroji, který aktivuje u lidí mutaci. Z Kellyho se stane mutant a díky novým nabytým schopnostem opustí Genoshu a vydá se hledat pomoc v Xavierově škole. Bohužel Profesor X a ani Jean Grey mu nedokážou pomoci, a tak senátor Robert Kelly umírá. Po boji na Soše svobodě se chvíli za Kellyho vydává Mystique.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Neměl jsem ho rád, ale pak mi ho bylo líto…

webmaster, grafik
25.11.2017 | 0:24:57

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců