X-Men
89/100 - 49×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Rogue

Rogue

Rogue je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav X-Menů, ktterá má schopnost při dotyku vysát s člověka či mutanta veškerou energii.

Sezóny 4
2000 - 2014

Informace

Skutečné jméno: Anna Marie
Výška: 173 cm
Váha: 54 kg
Druh: mutant
Barva očí: zelené
Barva vlasů: hnědá
Představitelka: Anna Paquin
Autoři postavy: Chris Claremont, Michael Golden
Poprvé se objevil v: Avengers annual #10 (1981)
Rok vzniku: 1981

Filmy

X-Men (2000)
X-Men 2 (2003)
X-Men: Poslední vzdor (2006)

O superhrdinovi:

Rogue je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších postav X-Menů, která dříve stála na špatné straně, ale poté se přešla na tu dobrou, tedy k X-Menům.

Jedná se rovněž o osobu, které její schopnosti asi nejvíce poznamenali život. Kohokoliv se totiž dotkne, vysaje z něj veškerou energii. Například Woverine by její „dotek smrti“ zřejmě přežil, s ostatními lidmi a mutanty by to však při doteku dopadlo asi hůře.

Filmový příběh

Rogue je jedna z X-Menů mladší generace, která není ve filmech nikdy tak výrazná jako Wolverine nebo Cyclops. Je však celkem milá mladá dívka, která ale musí neustále nosit rukavice, protože kdyby se někoho dotkla, vysála by z něj jeho energii a on by umřel. Tato schopnost většinu času negativně ovlivňuje její život, ovšem dokáže jí ho i zachránit. Například ve chvíli, kdy ji Wolverine nechtěně probodne svými drápy, načerpá od něj schopnost regenerace a tak si zachrání život.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

Pro mě nejmíň zajímavá postava z celé série.

10.1.2017 | 11:39:49
VampKošilka

Moje velká oblíbenkyně.

27.6.2016 | 12:11:42

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama