Yellowjackets
83/100 - 22×

Yellowjackets

V roce 1996 se fotbalový tým Vosičky ze střední školy v New Jersey stal prvním dívčím týmem v historii státu, který se kvalifikoval na šampionát. Jenomže nikdy do utkání nenastoupily. Během letu do Seattlu totiž jejich letadlo havaruje a přeživší se ocitají hluboko v divočině a z původně přátelského týmu se během následujícího roku a půl stávají válčící kanibalové. O 25 let později se ti, co přežili, snaží žít své životy, avšak své minulosti nemohou uniknout, a to, co začalo v divočině, ještě zdaleka není u konce.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Thriller
hrají
Ella Purnell (Jackie Taylor), Sophie Nélisse (mladá Shauna Shipman), Melanie Lynskey (dospělá Shauna Sadecki), Sophie Thatcher (mladá Natalie Scatorccio), Juliette Lewis (dospělá Natalie Scatorccio), Jasmin Savoy Brown (mladá Taissa Turner), Tawny Cypress (dospělá Taissa Turner), Sammi Hanratty (mladá Misty Quigley), Christina Ricci (dospělá Misty Quigley), Steven Krueger (Ben Scott), Warren Kole (dospělý Jeff Sadecki), Liv Hewson (mladá Vanessa Palmer), Lauren Ambrose (dospělá Vanessa Palmer), Courtney Eaton (mladá Lottie Matthews), Simone Kessell (dospělá Lottie Matthews)

Yellowjackets

Yellowjackets je seriálem s temnými až hororovými prvky a pojednává o dívčím středoškolském fotbalovém týmu Vosičky, které při letu na utkání ztroskotají v nehostinné divočině. Zde stráví rok a půl, než je někdo zachrání, a během toho se musejí naučit, jak přežít a společně s sebou vyjít a navzájem se nezabít. Druhá dějová linka nás zavádí o 25 let později, kdy se ti, co přežili, snaží žít své životy, avšak své minulosti nemohou uniknout, a to, co začalo v divočině, ještě zdaleka není u konce.

Yellowjacket vysílá kabelovka Showtime, která seriál poprvé uvedla 14. listopadu 2021. Za vznikem seriálu stojí duo Ashley Lyle a Bart Nickerson, kteří jako producenti či scenáristé působili u seriálů The Originals, Narcos, Narcos: Mexico a Dispatches From Elsewhere. Seriál si vysloužil velký úspěch, čímž si zajistil prodloužení pro druhou sérii a ještě před její premiérou i pro sérii třetí.


(Ústřední čtveřice dospělých Vosiček. Foto: Showtime)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Monev

Vůbec nic vysvětleno.

12.3.2023 | 22:15:21
Steve23x

Meh

24.2.2023 | 1:02:00
RoboHell71

Hodně otevřený konec.Vlastne se nic nevyřešilo.Amdreva měli dost ale zvířata tam nebyla.To přeci řešili

11.3.2022 | 13:39:39
snapykrokodyl

Co tak zkusit udělat si zásobu jídla, dřeva na zimu? Opravit tu chatrč? Cestovat po proudu? Nebo prostě zapálit pár hektarů lesa?

9.1.2022 | 21:03:31
Strong

Dobrej serial!! Potencial tam je:)

27.12.2021 | 10:51:13

Stav titulků

Epizoda S02E09: Storytelling

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Vosičky stráví v divočině další sezónu

Vosičky stráví v divočině další sezónu

Pokud sledujete seriál Yellowjackets, máme tu pro vás dobré zprávy. Bylo totiž potvrzeno, že seriál dostává díky svému úspěchu na všech frontách objednávku třetí série.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama