Yellowstone
96/100 - 63×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Yellowstone letos skončí, ale naváže na něj nový seriál

Yellowstone letos skončí, ale naváže na něj nový seriál

Každý seriál musí jednou skončit, což platí i pro Yellowstone. Od začátku roku seriál provázejí komplikace, které nakonec vyústily v to, že seriál po druhé polovině páté řady skončí. Avšak čeká jej pokračování ve formě nového spin-offu, v němž se počítá s některými postavami z Yellowstonu.

11 2
8.5.2023

To, co začalo před pár měsíci spekulacemi, se nyní stává skutečností. Produkce druhé poloviny páté série si prošla několika komplikacemi, které zapříčinila především hlavní hvězda Kevin Costner. Ten se totiž uvolnil pouze na minimum natáčecího času, přesněji řečeno jen na týden, což pro ústřední tvář seriálu není ideální. Herec ještě dřív navíc mlžil o svém potenciálním působení v šesté sérii a fanoušci tak mohli nabýt dojmu, že jeho postava Johna Duttona nejspíš v páté řadě skoná. Nicméně jeho nejasné odpovědi byly jen předzvěstí jeho nedostatku času na pokračování Yellowstonu.

Pár měsíců jsme tedy museli přečkávat v nevědomosti, jak to tedy nakonec bude. Původně se počítalo, že si druhá polovina řady odbude premiéru někdy v létě, ale díky celé té kauze bylo jasné, že se to nestihne, jelikož se natáčení zatím ještě ani nerozjelo. Nyní už je ale ve všem jasno. Natáčení má odstartovat v srpnu a premiéra nových dílů je stanovena na listopad, což se ale ještě může v důsledku aktuálně probíhající stávky scenáristů změnit. Nicméně druhá polovina řady bude pro náš seriál konečnou. Prozatím není jasné, jak moc Johna Duttona v nadcházejících dílech uvidíme, a zda jej vůbec v nějakém díle uvidíme. Určitě by ale byla škoda, kdyby herec a tvůrčí tým seriálu nenašli nějaké společné řešení a John Dutton by zničehonic zmizel z děje.

(Yellowstone nahradí nový seriál s Matthewem McConaugheym.)

S oznámením konce Yellowstonu přišlo z Paramountu rovněž potvrzení, že tímto Yellowstonské univerzum vůbec nekončí, jelikož na seriál naváže nový spin-off, v němž bude s největší pravděpodobností hlavní hvězdou herec Matthew McConaughey, s nímž stále probíhají jednání. Tento seriál rovnou dostal objednávku celé řady a s jeho premiérou na Paramount Network se počítá na letošní prosinec. Navíc by v něm měly působit i nějaké postavy z Yellowstonu. Sice ještě nevíme, které to budou, ale podle informací už několik herců obdrželo nabídky na účinkování. S jistotou můžeme říct jen to, že Kevin Costner mezi nimi nebude. Zatím není ani jasné, zda se nový seriál bude odehrávat na ranči Duttonových, nebo na nějakém jiném místě.

Yellowstonské univerzum tedy čeká konec mateřského seriálu, ale naštěstí jej tvoří několik dalších seriálů, které nám budou dále nabízet příběhy o rodině Duttonových a jejich blízkých. Kromě první prequelové minisérie 1883, která nám prozradila, jak se Duttonovi dostali do Montany, můžete sledovat i druhý prequel 1923, který v únoru zakončil první řadu a v příštím roce nás čeká druhá. Studio dokonce uvažuje i o dalších prequelech ze čtyřicátých a šedesátých let 20. století. A v přípravách je nadále i spin-off 6666, jenž nám blíže odhalí život kovbojů na texaském ranči Four Sixes, a nyní nově i seriál s McConaugheym.

Zdroj a foto: Deadline

Mrzí vás, že už Yellowstone skončí? Budete sledovat jeho nový spin-off? A které postavy z původního seriálu byste v něm rádi viděli?

Diskuze /5

savro

Každý seriál musí raz skončiť,Dúfam že Taylor Sheridan pripraví niečo nové,podľa správ ide o serial Lioness

8.5.2023 | 16:25:25
bojan79

Tak spin-off s McConaugheym v listopadu bude ale v 2024 a neexistuje že bude ešte toho roku.Sak ani nieje pre-production ne to už premiéra dokonca,Už poznáme jak to chodí s tými odkladmi,rozdelením série atd.A Costner mi veru chýbať nebude,nesympatický že až!!! 1923 je TOP!!!!

8.5.2023 | 20:37:08
greyarrow

Takhla hned skončit mi přijde zbytečné. Nejradsi bych videl na konci 5. Serie smrt Costnera a pak 1 až 2 o tom jak zbytek rodiny převezme ranch. Myslím že je tam dost dobrých postav na to aby to utáhli.

#4 4391
9.5.2023 | 6:46:48
4391

#3 greyarrow: Souhlas, jiný konec než co říkáš si v podstatě neumím představit. Pátá řada je už teď v podstatě jen o tom, kdo zdědí ranč a jak to ponesou ostatní.

Doufám jen, že jeho scény neodfláknou kvůli nedostatku času (když si na to vyčlenil jen týden…)

9.5.2023 | 11:50:40
Martan73

Hm, takže Costner pohřbil nejúspěšnější seriál posledních let. Kvůli němu bude konec značně urychlen a asi i dost odbytý. Škoda.

4.9.2023 | 11:11:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama