Yellowstone
97/100 - 54×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 45 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby), Ian Bohen (Ryan), Danny Huston (Dan Jenkins)

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Paramount při své včerejší prezentaci oznámil spoustu novinek včetně toho, kdy můžeme očekávat novou sérii Yellowstonu. Stejně jako tomu bylo v případě čtvrté série, se i ta pátá představí v listopadu.

8 0
19.5.2022

Yellowstone patřil po tři roky k seriálům, které mohli diváci sledovat v letních měsících. S příchodem koronaviru se ale všechno pozdrželo a čtvrtá série se tudíž nemohla do vysílání dostat dřív než v listopadu 2021. A jak se ukázalo, seriálu se to jen vyplatilo, protože se sledovanost zvedla o přibližně dvojnásobnou hodnotu oproti té předchozí. To se v dnešní době děje v přímém vysílání už vzácně a spíše seriálům jejich sledovanost klesá, to ale není případ Yellowstonu. Z tohoto důvodu se tvůrci a studio rozhodli, že novou pátou sérii vypustí také v listopadu. První díl se tedy představí 13. listopadu.

(Toto datum si někam poznačte. Foto: Twitter)


Samotné natáčení páté řady započalo v Montaně před pár dny, konkrétně 16. května. Počítat můžeme s návratem všech hlavních hvězd a také už víme, že do hlavních rolí byly povýšeny postavy Teeter a Emily.

Při premiéře Yellowstonu se rovněž můžeme těšit na premiéru dalšího Sheridanova seriálu, a to Tulsa King se Sylvesterem Stallonem v hlavní roli. Ten odvysílá své první dva díly za Yellowstonem na Paramount Network a další díly už budete moct sledovat pouze na Paramount+. Stejně by tomu mělo být posléze v prosinci s prequelem 1932.

(Sylvester Stallone jako mafiánský kápo Dwight “Generál” Manfredi. Foto: Paramount)

A ještě jedna informace přišla ohledně připravovaného yellowstonského spin-offu 6666. Ten byl původně zamýšlen pro streamovací službu Paramount+, ale nakonec se přesouvá po bok Yellowstonu na kabelovku Paramount Network. Těžko říct, co přesně za tímto přesunem stojí, ale je to možná z toho důvodu, že by měl mít tento seriál ze všech prequelů/spin-offů dějově k Yellowstonu nejblíže, a proto by pro něj mohlo být lepší být na stejné službě.

Zdroj: Deadline (1, 2, 34)

Těšíte se na novou sérii Yellowstonu a další Sheridanovy seriály?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E10: Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Jethro na Titulky.com.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Paramount při své včerejší prezentaci oznámil spoustu novinek včetně toho, kdy můžeme očekávat novou sérii Yellowstonu. Stejně jako tomu bylo v případě čtvrté série, se i ta pátá představí v listopadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Prequel 1883

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama