Yellowstone
97/100 - 53×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 45 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby), Ian Bohen (Ryan), Danny Huston (Dan Jenkins)

Yellowstone téměř pokořil desetimilionovou hranici

Yellowstone téměř pokořil desetimilionovou hranici

Rok co rok popularita seriálu Yellowstone stoupá a už na začátku čtvrté série byl onen skok obrovský. A jak už je u Yellowstonu zvykem, tak poslední díl série překonává dosavadní rekord ve sledovanosti, což se ukázalo být pravdivé i v případě čtvrté řady.

10 0
12.1.2022

Se startem čtvrté řady dosáhl Yellowstone nového rekordu ve sledovanosti, když si ho při premiéře nenechalo ujít necelých 8,4 milionů diváků. U tohoto seriálu už ale bývá zvykem, že si pro sebe finále řady uzme ještě větší číslo a tento případ nastal i u finále čtvrté série. To sledovalo na Paramount Network celkem 9,34 milionů diváků s ratingem 1,76 a epizoda Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops se tak dostává na první místo v žebříčku sledovanosti. Číslo se oproti finále třetí řady zvedlo o 81 % a jde zároveň o nejsledovanější epizodu nějakého seriálu na kabelové televizi od roku 2017, kdy měla na AMC premiéru osmá řada The Walking Dead. Když se k číslům sledovanosti z Paramount Network přičtou ještě čísla z dalšího vysílání, tak si nedělní finále nenechalo ujít více než 11 milionů diváků.

(Taylor Sheridan může být po právu na své seriály pyšný. Foto: Paramount)


Yellowstone tak obsazuje první místo v rámci sledovanosti napříč televizním a kabelovém vysílání. Vzrůstající popularita seriálu také napomohla dalším seriálům od tvůrce Taylora Sheridana – 1883 a Mayor of Kingstown – které se usadili na vrcholu mezi seriály na službě Paramount+ a předčily všechna očekávání. Prozatím sice žádný z těchto tří seriálů nezískal oficiální objednávku další série, ale už se proslýchá, že byly všechny tři v tichosti prodlouženy. Pokud je to pravda, tak páté řady Yellowstonu bychom se mohli opět dočkat na podzim.

Pro zajímavost vám ještě přinášíme graf, kde můžete vidět, jak se celkově vyvíjela sledovanost seriálu Yellowstone.

(Sledovanost všech čtyř sérií.)

Zdroj: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E10: Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Jethro na Titulky.com.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Paramount při své včerejší prezentaci oznámil spoustu novinek včetně toho, kdy můžeme očekávat novou sérii Yellowstonu. Stejně jako tomu bylo v případě čtvrté série, se i ta pátá představí v listopadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Prequel 1883

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama