Yellowstone
96/100 - 64×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Jamie Dutton

Jamie Dutton

Syn manželů Duttonových, který je advokátem a snaží se o politickou kariéru.

Sezóny 5
2018 - 2023

Jamie je druhým nejstarším potomkem Johna a Evelyn. Když byl mladý, jeho otec ho přihlásil na Harvard, aby zde vystudoval práva a stal se advokátem, díky čemuž by mohl řešit právní záležitosti ohledně ranče. Díky svým zásluhám mu byla dokonce nabídnuta pozice státního zástupce Montany, avšak jeho otec s tím nesouhlasil a oni dva se tak od sebe odcizili, jelikož Jamie v této kampani pokračoval i navzdory jeho přání. Kvůli tomu mu John už nemůže ani tolik důvěřovat. Rozepři také vede se svou sestrou Beth, se kterou se neustále handrkují a provádějí si zákeřnosti. Podle všeho se zdá, že za jejich vzájemným jednáním se skrývá něco většího, co zatím nevyplavalo na povrch.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aurora_7

Fascinující postava. Excelentní právník, který se ale nemůže odpoutat od své rodiny. Rodiny, která je extrémně sebestředná a nechová se k němu zrovna nejlépe. To odpoutání jsem mu opravdu přála a je škoda, že to nedotáhl do konce. Přesto je jednou z těch lepších postav.

31.7.2023 | 13:26:56
laren

Za mne jedna z nejzajimavejsich postav. A krom Beth i nejtragictejsich s az antickym rozmerem. Excelentni pravnik, ktery se ve svete prava nezalekne niceho, ale v rodinnych vztazich atd. je to bohuzel vetsinou slaboch, ktery s sebou necha orat. Prinejmensim, nez poprve zabil, mi ho bylo ze vsech postav nejvic lito a dokud se Bethina nenavist vuci nemu nevysvetlila (coz za mne bylo v serialu az prilis daleko), tak jsem si kolikrat rikal – WTF!? Jediny, kdo se k nemu chova lidsky, je Kayce.

23.12.2022 | 17:09:42

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama