Yellowstone
97/100 - 54×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 45 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby), Ian Bohen (Ryan), Danny Huston (Dan Jenkins)

Jamie Dutton

Jamie Dutton

Syn manželů Duttonových, který je advokátem a snaží se o politickou kariéru.

Sezóny 4
2018 - 2021

Jamie je druhým nejstarším potomkem Johna a Evelyn. Když byl mladý, jeho otec ho přihlásil na Harvard, aby zde vystudoval práva a stal se advokátem, díky čemuž by mohl řešit právní záležitosti ohledně ranče. Díky svým zásluhám mu byla dokonce nabídnuta pozice státního zástupce Montany, avšak jeho otec s tím nesouhlasil a oni dva se tak od sebe odcizili, jelikož Jamie v této kampani pokračoval i navzdory jeho přání. Kvůli tomu mu John už nemůže ani tolik důvěřovat. Rozepři také vede se svou sestrou Beth, se kterou se neustále handrkují a provádějí si zákeřnosti. Podle všeho se zdá, že za jejich vzájemným jednáním se skrývá něco většího, co zatím nevyplavalo na povrch.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E10: Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Jethro na Titulky.com.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Paramount při své včerejší prezentaci oznámil spoustu novinek včetně toho, kdy můžeme očekávat novou sérii Yellowstonu. Stejně jako tomu bylo v případě čtvrté série, se i ta pátá představí v listopadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Prequel 1883

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama