Yellowstone
96/100 - 61×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Jimmy Hurdstrom

Jimmy Hurdstrom

Jeden z nových rančerů na Yellowstonu, který zde začal pracovat, aby se vymanil ze svého dřívějšího problémového života.

Sezóny 5
2018 - 2023

Jimmy vyrůstal v rodině se spoustou problémů a nesnází. Jeho babička zemřela, když byla jeho matka malá a jeho děda Dirk vždy říkal, že od té doby to šlo s celou jejich rodinou z kopce. Všichni členové Jimmyho rodiny kromě něj a Dirka buď zemřeli nebo skončili ve vězení. Jimmy se však taky zapojil do nešťastného života, když se dostal do problémů a dlužil nebezpečným lidem peníze. Jeho děda tak požádal Johna Duttona, jestli by nemohl Jimmy u nich začít pracovat a vymanil se tak z tohoto typu života. Aby ale mohl získat druhou šanci na život na ranči, musí si nechat na hruď vypálit cejch, čímž dokáže, že je ochoten tuto příležitost přijmout a stát se navždycky plnoprávným členem yellowstonského ranče Duttonových. Začátky na ranči však nebyly snadné, protože se toho Jimmy musel hodně naučit a zjistit, jak ostatním zaměstnancům dokázat, že je schopný svou práci dobře vykonávat. Postupně třeba zjišťuje, že je velmi dobrý v rodeu.

Rodina:

  • prarodiče: Dirk Hurdstram (†)

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
4391

Trochu mi v seriálu chybí, ale byla by škoda vracet ho do seriálu a zkazit mu tak ten jeho happyend. Dost se nadřel, než se ze něj stal pořádnej chlap :)

9.1.2023 | 22:22:47
laren

Ze zacatku mi moc sympatickej nebyl, smolar a trouba. Ale zaroven velmi lidsky, vyborne zahrany. Casem jsem se pristihl, ze mu drzim palce a potesilo mne, ze konecne v zivote nasel stesti. V serialu dostal dost velky prostor, ac slo o vedlejsi postavu.

23.12.2022 | 18:02:29

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama