Yellowstone Jimmy Hurdstrom

Jimmy Hurdstrom

Jimmy Hurdstrom

Jeden z nových rančerů na Yellowstonu, který zde začal pracovat, aby se vymanil ze svého dřívějšího problémového života.

Sezóny 3
2018 - 2020

Jimmy vyrůstal v rodině se spoustou problémů a nesnází. Jeho babička zemřela, když byla jeho matka malá a jeho děda Dirk vždy říkal, že od té doby to šlo s celou jejich rodinou z kopce. Všichni členové Jimmyho rodiny kromě něj a Dirka buď zemřeli nebo skončili ve vězení. Jimmy se však taky zapojil do nešťastného života, když se dostal do problémů a dlužil nebezpečným lidem peníze. Jeho děda tak požádal Johna Duttona, jestli by nemohl Jimmy u nich začít pracovat a vymanil se tak z tohoto typu života. Aby ale mohl získat druhou šanci na život na ranči, musí si nechat na hruď vypálit cejch, čímž dokáže, že je ochoten tuto příležitost přijmout a stát se navždycky plnoprávným členem yellowstonského ranče Duttonových. Začátky na ranči však nebyly snadné, protože se toho Jimmy musel hodně naučit a zjistit, jak ostatním zaměstnancům dokázat, že je schopný svou práci dobře vykonávat. Postupně třeba zjišťuje, že je velmi dobrý v rodeu.

Rodina:

  • prarodiče: Dirk Hurdstram (†)

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E07: The Beating

cz90%

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Yellowstone se dočká i čtvrté série

Yellowstone se dočká i čtvrté série

Třetí série ještě ani nezačala a už nyní si můžeme vydechnout, neboť Paramount Network objednal seriálu i čtvrtou sérii. Není se čemu divit, neboť Yellowstone patří k nejúspěšnějšímu seriálu stanice. Jste za prodloužení rádi?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás