Yellowstone
97/100 - 53×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 45 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby), Ian Bohen (Ryan), Danny Huston (Dan Jenkins)

Jimmy Hurdstrom

Jimmy Hurdstrom

Jeden z nových rančerů na Yellowstonu, který zde začal pracovat, aby se vymanil ze svého dřívějšího problémového života.

Sezóny 4
2018 - 2021

Jimmy vyrůstal v rodině se spoustou problémů a nesnází. Jeho babička zemřela, když byla jeho matka malá a jeho děda Dirk vždy říkal, že od té doby to šlo s celou jejich rodinou z kopce. Všichni členové Jimmyho rodiny kromě něj a Dirka buď zemřeli nebo skončili ve vězení. Jimmy se však taky zapojil do nešťastného života, když se dostal do problémů a dlužil nebezpečným lidem peníze. Jeho děda tak požádal Johna Duttona, jestli by nemohl Jimmy u nich začít pracovat a vymanil se tak z tohoto typu života. Aby ale mohl získat druhou šanci na život na ranči, musí si nechat na hruď vypálit cejch, čímž dokáže, že je ochoten tuto příležitost přijmout a stát se navždycky plnoprávným členem yellowstonského ranče Duttonových. Začátky na ranči však nebyly snadné, protože se toho Jimmy musel hodně naučit a zjistit, jak ostatním zaměstnancům dokázat, že je schopný svou práci dobře vykonávat. Postupně třeba zjišťuje, že je velmi dobrý v rodeu.

Rodina:

  • prarodiče: Dirk Hurdstram (†)

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E10: Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Jethro na Titulky.com.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Paramount při své včerejší prezentaci oznámil spoustu novinek včetně toho, kdy můžeme očekávat novou sérii Yellowstonu. Stejně jako tomu bylo v případě čtvrté série, se i ta pátá představí v listopadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Prequel 1883

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama