Yellowstone
97/100 - 59×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Mo Brings Plenty

Mo Brings Plenty

Pravá ruka náčelníka Rainwatera. Mo mu dělá řidiče a ochránce a také je příslušníkem kmenové policie.

Sezóny 5
2018 - 2023

Mo měl obtížné dětství, jelikož mu před jeho očima skupinka bílých mužů zavraždila matku a trvalo tři dny, než jej někdo našel. Když Mo dospěl, získal úctyhodné místo po boku náčelníka indiánské rezervace Broken Rock, Thomase Rainwatera. Mo mu dělá jeho osobního řidiče a ochránce a navíc pracuje i jako člen kmenové policie. Jeho největším posláním je chránit svého náčelníka a také celou indiánskou komunitu před kýmkoliv, kdo by jim chtěl ublížit. Zároveň je velice moudrý a je si vědom toho, kdy je zapotřebí spojit síly s Duttonovými.

Rodina:

  • manželka: Sara Ann
  • syn: Jerynce

(Foto: Paramount)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama