Yellowstone
97/100 - 54×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 45 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby), Ian Bohen (Ryan), Danny Huston (Dan Jenkins)

Thomas Rainwater

Thomas Rainwater

Náčelník indiánské rezervace Broken Rock, který chce ovládnout půdu Duttonových.

Sezóny 4
2018 - 2021

Thomas Rainwater je předsedou Konfederace kmenů a náčelníkem indiánské rezervace Broken Rock. On sám v rezervaci nevyrůstal a do svých 18 let si myslel, že má mexický původ. Díky adopčním záznamům ale zjistil, že má indiánský původ. Studoval na Harvardu obor obchodní administrativa a získal zde svůj titul. Než se stal předsedou Konfederace, pracoval na oddělení pro styk s veřejností u firmy Americký ropný institut a poté pro firmu Merrill Lynch. Jako nový náčelník kmene se snaží chránit indiánskou rezervaci Broken Rock a je odhodlaný získat zpět celé území, které po právu kmeni patří. Velká část tohoto území patří právě Johnu Duttonovi, který na něm provozuje ranč Yellowstone, a proto se Thomas snaží Johna nějakým způsobem přimět k prodeji své půdy a když ani to nestačí, je kvůli tomu Thomas ochoten jednat s Johnovými protivníky jako je třeba Dan Jenkins a pokusit se Johna zbavit.

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E10: Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Jethro na Titulky.com.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Paramount při své včerejší prezentaci oznámil spoustu novinek včetně toho, kdy můžeme očekávat novou sérii Yellowstonu. Stejně jako tomu bylo v případě čtvrté série, se i ta pátá představí v listopadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Prequel 1883

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama