Yellowstone
96/100 - 63×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Walker

Walker

Bývalý vězeň, kterého na Yellowstone jako pomocníka přibere Rip.

Sezóny 5
2018 - 2023

Walker je odsouzenec, který pobýval ve vězení. Když je propuštěn, seznámí se s Ripem Wheelerem z Yellowstonského ranče, který na něj zrovna hledá pomocníka. Walker nabídku přijme a začne na ranči Duttonových pracovat a také přijme jejich cejch, aby dal najevo, že tuto práci bere opravdu vážně. Navíc to není poprvé, co na nějakém ranči pracoval, neboť v minulosti již pracoval na texaském ranči Four Sixes a dodnes lituje, že odtamtud odešel. Na Yellowstonu se sblíží s příležitostnou pracantkou Laramie a protivníka najde v Lloydovi. Jeho velikou zálibou je hudba, především hraní na kytaru a zpívání.

(Foto: Paramount)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
laren

Az ted zjistuji, ze hraje mozna zcasti sam sebe. V realnem zivote je to uspesny muzikant (spoluziskal dokonce Oskara) s vlastni nahravaci spolecnosti. Pochazi z Texasu, nejakou dobu se tezce vzpamatovaval z tragicke smrti rodicu a na zadnem miste nevydrzel vice jak 2 roky. Proste zajimavej typek. A ted si jdu pustit jeho muziku :)

23.12.2022 | 17:53:46

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama