You, Me and the Apocalypse
94/100 - 49×

You, Me and the Apocalypse

Vzpurný mnich, bílý šovinista, bankéř, kyberterorista a generál americké armády vejdou do bunkru, který je má zachránit před drtivým dopadem na planetu Zemi. To není začátek vtipu, ale premisa televizní komedie. Po konci světa má být tahle skupinka společně s několika dalšími novou nadějí lidstva. Ale nebylo by lepší, kdyby radši taky umřeli?

USA | 2015 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Sky One | 45 minut
žánr
Katastrofický, Komedie
hrají
Mathew Baynton (Jamie Winton), Jenna Fischer (Rhonda McNeil), Rob Lowe (Otec Jude), Joel Fry (Dave Bosley), Kyle Soller (Scotty McNeil), Mathew Baynton (Ariel Conroy), Megan Mullally (Leanne),


Šest nejlepších písní z You, Me and the Apocalypse

Šest nejlepších písní z You, Me and the Apocalypse

V průběhu první série zaznělo v seriálu několik písní, které jsem zařadila do pravidelného playlistu. Pojďme si tedy připomenout některé momenty, pomocí žebříčku šesti nejlepších písní. Pro ty, kdo zatím neviděli seriál až do konce, článek obsahuje zásadní spoilery.

3 0
12.1.2016

6. Breach – Jack
V osmé epizodě Jude opouští církev a vydává se do kláštera najít Celine. Najde jeptišky odvázaně slavící odvrácení konce světa. Jude nadšeně říká, že vždy chtěl navštívit klášter a je to tam přesně takové, jaké doufal.

Thumbnail Play icon

5. The Beach Boys – Surfin' USA
Ve druhé epizodě si Dave splní jedno přání ze svého seznamu a inspirován filmem Školák Vlkodlak (na motivy tohoto filmu vznikl seriál Teen Wolf) si zasurfuje na střeše jedoucího auta.


Thumbnail Play icon

4. Happy Together – Turtles
Na konci desáté epizody se dozvídáme, že Jamie se do bunkru nedostal a vypravěčem ve skutečnosti je Ariel. Píseň hraje, zatímco naposledy slyšíme jeho „úvodní“ řeč, dochází k dopadu a většina postav je v bezpečí bunkru. Rajesh a zoufalý Jamie zůstávají před uzamčeným bunkrem.

Thumbnail Play icon

3. Edith Piaf – Non, Je ne regrette rien
V druhé polovině první epizody se dozvídáme, že zemi zbývá 34 dní do jejího konce. Píseň hraje, zatímco ve vězení dochází ke vzpouře, Leanne řádí a vyděšená Rhonda se schovává pod schodištěm.

Thumbnail Play icon

2. Richard Hawley – There's a Storm a Comin'
Píseň slyšíme na konci osmé epizody, zatímco sledujeme nejsilnější momenty seriálu. Prezident pronáší lživou řeč, svět slaví zdánlivý úspěch operace Spasitel, Rhonda je ve vězení po Scottyho zradě, Arnold se hroutí po vydání příkazu k popravě vědců, šťastná Celine opouští klášter, aby našla mrtvé tělo své životní lásky; jen otrlý divák neměl slzy v očích.

Thumbnail Play icon

1. Johnny Nash – I can see Clearly now
Myslím, že není divák, který by si tuto píseň nepamatoval. Úvodní znělka seriálu, která doprovází Arielův proslov na začátku každého dílu.

Thumbnail Play icon

Líbí se vám hudba ze seriálu a která píseň je ta vaše nejoblíbenější?

Foto: Sky1

Diskuze /3

LucieMil.

Hudba byla naprosto skvělá a díky za ukázky – zrovna tahle: Happy Together – Turtles, pro mne byla ta nej ..krom titulní písně :D Díky

12.1.2016 | 22:39:59
LucieMil.

Bude nebo nebude, jedenáctá část?? Díky

5.3.2016 | 11:40:07
Arne

V seriáli bola skutočne veľmi dobrá hudba.

20.4.2018 | 15:24:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama