You, Me and the Apocalypse
94/100 - 43×

You, Me and the Apocalypse

Vzpurný mnich, bílý šovinista, bankéř, kyberterorista a generál americké armády vejdou do bunkru, který je má zachránit před drtivým dopadem na planetu Zemi. To není začátek vtipu, ale premisa televizní komedie. Po konci světa má být tahle skupinka společně s několika dalšími novou nadějí lidstva. Ale nebylo by lepší, kdyby radši taky umřeli?

USA | 2015 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Sky One | 45 minut
hrají
Jenna Fischer (Rhonda McNeil), Nick Offerman (Buddy), Mathew Baynton (Jamie Winton), Mathew Baynton (Ariel Conroy), Rob Lowe (Otec Jude), Kyle Soller (Scotty McNeil), Megan Mullally (Leanne), Joel Fry (Dave Bosley),


Ariel Conroy

Ariel Conroy

Ariel je známý hacker zvaný Bílý kůň a je vůdcem teroristické skupiny Deus Ex Machina. Jamie skupinu popsal jako anarchisty, kteří nenávidí všechno.

Sezóny 1
2015 - 2015

Ariel má strach ze špíny a bakterií, je posedlý umýváním rukou a nemá rád, když se někdo dotkne jeho věcí. Podle jeho vlastních slov měl těžké dětství, protože jeho matka Mary je cvok.

Ariel: Jmenuju se Ariel. Moje pravý jméno je Ariel. Jo, jako ta zasraná malá mořská víla. Díky, mami! Říkal jsem, že je cvok.


Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama