You, Me and the Apocalypse
94/100 - 42×

You, Me and the Apocalypse

Vzpurný mnich, bílý šovinista, bankéř, kyberterorista a generál americké armády vejdou do bunkru, který je má zachránit před drtivým dopadem na planetu Zemi. To není začátek vtipu, ale premisa televizní komedie. Po konci světa má být tahle skupinka společně s několika dalšími novou nadějí lidstva. Ale nebylo by lepší, kdyby radši taky umřeli?

USA | 2015 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Sky One | 45 minut
hrají
Jenna Fischer (Rhonda McNeil), Nick Offerman (Buddy), Mathew Baynton (Jamie Winton), Mathew Baynton (Ariel Conroy), Rob Lowe (Otec Jude), Kyle Soller (Scotty McNeil), Megan Mullally (Leanne), Joel Fry (Dave Bosley),


Otec Jude

Otec Jude

Jude je kněz a rebel, hodně pije, kouří, není to žádné ranní ptáče a chová se neuctivě, přesto je ale hluboce věřící a morální muž.

Sezóny 1
2015 - 2015

Jude je takzvaný ďáblův advokát. Jeho prací ve Vatikánu je prověřovat potencionální zázraky a svaté. Myslí si, že Kristus by jezdil na kole, protože je takový typ. „Nebo myslíte, že by jezdil v Hummeru?“

Sestra Celine o Judeovi: Moje angličina není na takové úrovni, ale vím, co jste – parchant. Kouření, klení, je to jen póza. Jako dítě, které chce pozornost. Podívejte se na mě, jak jsem jiný! Ale nejste. Myslíte si, že jste rebel, ale jste jen další chlapeček, co si moc sahá na penis.


Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama