You Me Her
100/100 - 6×

You Me Her

Neobvyklá romantická komedie s jedním háčkem. Seriál sleduje mladý pár, který se snaží počít dítě. Během malé krize se Jack seznámí s Izzy a přizná se své ženě, což má za následky překvapivý spád.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
2 sezóny | AUDIENCE Network | 30 minut


Priscilla Faia: Důvod, proč miluji být herečkou, je vyprávění příběhů

Priscilla Faia: Důvod, proč miluji být herečkou, je vyprávění příběhů

Web Hidden Remote přináší rozhovor s vycházející hvězdou seriálu You Me Her Priscillou Faiou, která mluví o tom, jak seriál přijala polyamory komunita (milostný vztah více než dvou osob) a jak moc zbožňuje Amy Adams.


1 0
19.2.2017

Otázky pokládala Sharina Davenport z webu Hidden Remote, první otázka se týkala toho, jak polyamory komunita přijala tento seriál a postavu Izzy. „V minulé sezóny při rozhovorech za námi chodilo mnoho lidí z polyamory komunity… několik jich přišlo na naši premiéru do Austinu a také spoustu lidí – byli skvělí – dorazilo na premiéru do New Yorku,“ odpověděla Priscilla.

Druhou odpovědí Priscilly byl názor na to, že je opravdu skvělé, že celý seriál You Me Her není založení jen na sexuálním pojetí vznikajícího vztahu. Priscilla s tímto názorem jen souhlasila a podle ní je to hlavní důvod, proč tento seriál tak miluje a proč miluje být herečkou. Také dodala, že se snaží ukázat dynamiku, která se děje mezi lidmi a jak to ovlivňuje jejich život.


Priscilla Faia byla dotázána, proč si myslí, že má Izzy tak otevřenou mysl a je tak vnímavá a přijímá vztah ve třech. „Izzy je obecně všemu otevřená. Myslím, že nemá nastavenou nějakou tradiční víru. Vzhledem k tomu, že to není o osobě, ale o spojení, které s někým můžete mít. Nemyslím si, že je to v první sezóně o přijetí vztahu tří osob, protože tam se všichni snaží zjistit, co se to vlastně děje,“ dodala Priscilla.

Polyamory komunita nazývá tuhle situaci energií nového vztahu, jaké výhody to přináší a co je největším problémem, se kterým se Izzy musí poprat ve druhé sezóně? „To je přesně něco, co druhá sezóna přináší, nové vztahy. Myslím, že každý vztah, bez ohledu na to jaký, přináší tuhle novou energii. Myslím, že by mohla být s kýmkoli a v první sezóně je to opravdu vidět, že je to všechno o chtíči a vzájemné přitažlivosti.“

Nemohla být vynechána otázka, kým je Izzy víc přitahována, jestli Jackem nebo Emmou. Priscilla odpovídá ze svého pohledu postavy Izzy: „Nemyslím si, že je to ona, kdo je přitahována, to ona hluboce propadla svým citům k oběma stejně. Ale kdekoliv, kde je více než jedna osoba, dochází k nějakému přelévání.“

Největší otázkou druhé série je ta, zda bude Izzy oficiálně představena rodině Jacka a Emmy a jak se s tím Izzy vypořádá? „Je tam situace, kde přichází na řadu rodina, a protože je naše show ironická a vtipná nestane se to, co si myslíte,“ říká Priscilla a snaží se nalákat na nové díly.

Jsou nějaké konkrétní scény, které by herečka doporučila fanouškům? „Jo, víte, myslím, že je to ve druhém díle, kdy všichni vyjdou do ulic říct: tohle je naše realita, tohle jsme my, a já jsem opravdu nadšená, když všichni vědí, co se děje, protože v první sezóně se Jack, Emma a Izzy usilovně snaží udržet v tajnosti, protože se bojí reakcí a úsudků, a když to konečně udělají, je to překvapující. Opravdu tuhle scénu doporučuji,“ dodává Priscilla nadšeně.

Pokud bys mohla hrát po boku jakéhokoli herce nebo herečky, s kým bys chtěla sdílet obrazovku? „Je jich tolik. Vždycky, vždycky, vždycky jsem byla obrovským fanouškem Amy Adams. V jejím hraní je něco tak reálného a spolehlivého. A herec, tak mnoho. Myslím, že Oscar Isaac je velmi talentovaný a ráda bych s ním pracovala.“ To jsou první dva, kteří přišli Priscille na mysli, ale určitě by jich mohla vyjmenovat mnohem více.

Podrobnější odpovědi Priscilly a celý rozhovor naleznete na Hidden Remote.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!