You (Ty) S02E02: Just the Tip

S02E02: Just the Tip

S02E02: Just the Tip

Joe si uvědomí, že Will Bettelheim je úplně jiný, než se zdá. Může to mít následky, které ohrozí jeho začínající vztah s Love.

cz sk
26.12.2019
51 minut

Základní info:

Režie: Silver Tree
Scénář: Michael Foley

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Jenna Ortega (Ellie Alves), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Adwin Brown (Calvin), Robin Lord Taylor (Will Bettelheim), Charlie Barnett (Gabe Miranda), Marielle Scott (Lucy Sprecher), Melanie Field (Sunrise Darshan Cummings), Chris D'Elia (Henderson), Steven W. Bailey (Jasper Krenn), Jeremy Kent Jackson (Rufus), Elizabeth Lail (Guinevere Beck),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Joe si vybral fakt špatnou identitu ale musim řict že se toho problemu zbavil docela dobře skoro jako Hannibal a Love je fakt hezka a taky to že mu dala ještě šanci a na Delilah jsem zvědav, jestli odhali o Joeovi něco co ma zustat skryte.

2.4.2020 | 0:05:01
Menec

Zatím tomu dám ještě šanci, ale na Dextera to ani zdaleka nemá

26.1.2020 | 19:08:55
Remi91

Seriál přitvrzuje, přidává krvavější záběry a dělá z Joea větší monstrum. Pomalu začnu fandit někomu, kdo půjde po něm.

16.1.2020 | 20:59:22

You (Ty)
93/100 - 67×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater), Nicole Kang (Lynn Lieser), Zach Cherry (Ethan Russell), John Stamos (doktor Nicky)

Stav překladu

Epizoda S03E10: What is Love?

cz100%
DOKONČENO

První sérii překládali: @LadyAlex, @Miss.Fine, @siri a @Twister78.
Titulky k druhé sérii a třetí pocházejí z dílny Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás