You (Ty)
93/100 - 86×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater), Nicole Kang (Lynn Lieser), Zach Cherry (Ethan Russell), John Stamos (doktor Nicky)

S03E08: Swing and a Miss

S03E08: Swing and a Miss

Joe se sobecky snaží přinutit Love ke změně životního stylu, ale rychle se mu to vymkne z rukou. Theo zjistí, že Matthewova posedlost už zašla hodně daleko.

cz sk
15.10.2021
51 minut

Základní info:

Režie: Pete Chatmon
Scénář: AB Chao & Dylan Cohen

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Shalita Grant (Sherry Conrad), Tati Gabrielle (Marienne), Dylan Arnold (Theo Engler), Scott Speedman (Matthew Engler), Ben Mehl (Dante Ferguson), Scott Michael Foster (Ryan Goodwin), Dallas Skye (Juliette),…Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se pozvani od Caryho a Sherry na swingers zvrtlo a to jak Love vyvaděla to bylo fakt dobry ale měla si davat pozor co křiči protože jsem zvědav jak se tohle vyřeši protože dalši mrtvoly by fakt přitahli pozornost a jsem zvědav jak si s tim poradi a taky jsem zvědav na Thea protože jde vidět že ma nějake postrani umysly.

5.1.2022 | 15:01:31

Stav překladu

Epizoda S03E10: What is Love?

cz100%
DOKONČENO

První sérii překládali: @LadyAlex, @Miss.Fine, @siri a @Twister78.
Titulky k druhé sérii a třetí pocházejí z dílny Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama