You (Ty)
93/100 - 85×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater), Nicole Kang (Lynn Lieser), Zach Cherry (Ethan Russell), John Stamos (doktor Nicky)

Je to oficiální, You se dočká další série

Je to oficiální, You se dočká další série

Nejsou to ani tři týdny, co Netflix odvysílal druhou sérii You a už nyní víme, jaký osud seriál čeká. Jak už se nějakou dobu předpokládalo, seriál se skutečně dočká třetí série. Také se můžete podívat na žebříček deseti nejúspěšnějších seriálu Netflixu za rok 2019, mezi které patří i You.

20 3
14.1.2020

Právě potvrzená třetí série se s největší pravděpodobností vrátí na začátku roku 2021 a bude mít stejně jako ty předchozí 10 epizod. Stejně tak se na ní dále budou jako hlavní tvůrčí duo podílet Sera Gamble a Greg Berlanti. Také bylo potvrzeno, že ve třetí řadě budeme opět vídat naši hlavní postavu Joea (Penn Badgley) a také Love (Victoria Pedretti).

(Můžete se radovat, protože třetí sérii uvidíte. Foto: Netflix)


Co se týče knižní předlohy, tak autorka Caroline Kepnes aktuálně dopracovává třetí díl série. Sama autorka spolupracuje i na tvorbě seriálu, který se ale už během druhé série začal od knih trochu odklánět. Takovým příkladem je třeba fakt, že je Candace v seriálu naživu a takový seriálový konec druhé série se od toho knižního také liší, neboť v knize skončil Joe ve vězení.

Prodloužení seriálu není nikterak překvapivé. Už dříve to vypadalo s prodloužením nadějně, jelikož seriál obdržel od státu Kalifornie finanční příspěvek v hodnotě 7,2 milionů dolarů. Navíc patří You k nejsledovanějším seriálům na Netflixu za rok 2019. Níže se můžete podívat na video, ve kterém je znázorněno, kterých deset seriálů Netflixu patřilo za rok 2019 k těm nejúspěšnějším.

Zdroj: Deadline

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

dannymoro58

Slyším rád tuhle novinku. Asi bych měl si objednat ty knížky a přečíst je. :D

redaktor
14.1.2020 | 22:09:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: What is Love?

cz100%
DOKONČENO

První sérii překládali: @LadyAlex, @Miss.Fine, @siri a @Twister78.
Titulky k druhé sérii a třetí pocházejí z dílny Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama