You (Ty)
93/100 - 85×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater), Nicole Kang (Lynn Lieser), Zach Cherry (Ethan Russell), John Stamos (doktor Nicky)

Joe poznává svou novou sousedku

Joe poznává svou novou sousedku

Obsazení třetí série se rozšiřuje a my máme možnost seznámit se s dvanácti novými postavami, z nichž dvě budou patřit i mezi hlavní. Kromě herečky Tati Gabrielle se tak můžeme těšit třeba i na Michaelu McManus, která ztvární Joeův nový objekt jeho fascinace.

11 1
3.12.2020

Pokud se už mezi hlavní obsazení třetí série nepřidá žádná další postava, budeme jich vídat celkem sedm. Jedná se o Joea, Love a její matku Dottie (Saffron Burrows), dále o nové přírůstky Caryho a Sherry, které jsme si představili už v dřívějším článku a další nově ohlášené hlavní postavy ztvární herci Tati Gabrielle a Dylan Arnold.

Dosud jsme nevěděli, jestli se bude Dottie objevovat opět ve vedlejší roli, jako tomu bylo u druhé série, avšak nyní již bylo ohlášeno, že bude její postava povýšena. A co jí v nové řadě čeká? Po smrti svého syna Fortyho je Dottie odhodlaná obrátit svou lásku a pozornost na Love a své nové vnouče.


(Dottie bude nyní patřit k hlavním postavám. Foto: Netflix)

Herec Dylan Arnold se představí jako vysokoškolský student Theo, který vede napjatý a komplikovaný vztah se svým nevlastním otcem. Theo je rozumný a všímavý, ale zároveň i zranitelný a nepokojný a má sklony plést se do problémů svých milovaných a utápět své vlastní v kontrolovaných látkách a nebezpečném chování.

Tati Gabrielle, kterou diváci znají asi především ze seriálů Chilling Adventures of Sabrina a The 100, si zahraje postavu jménem Marienne. Jedná se o chytrou a seriózní knihovnici, která si moc věci nebere k srdci. Je to zapálená a vnímavá pozorovatelka svých sousedů. Pod svým praktickým a upjatým zevnějškem skrývá své vnitřní boje, které ji pořád brzdí, když se snaží vybudovat lepší život pro sebe a své malé dítě.

(Tati se letos rozloučí se svou rolí v Chilling Adventures of Sabrina. Foto: Netflix)

Tolik k hlavním postavám třetí série. Dalších deset herců bylo obsazeno do vedlejších rolí, ve kterých doplní herce Scotta Speedmana. Postavu, se kterou jsme se už částečně seznámili na konci minulé série, tedy postavu Joeovy a Loveiny sousedky, ztvární herečka Michaela McManus, kterou si můžete pamatovat ze seriálů The Vampire Diaries, Aquarius či The Village. Její postava se jmenuje Natalie a stane se novým objektem Joeovy fascinace. Je vdaná za mocného muže (pozn: pravděpodobně půjde o postavu Scotta Speedmana), díky čemuž je na vrcholu co se týče profesního i společenského života. Ale dokáže vidět pod skořápku svého jakoby stepfordského okolí a pod svým jízlivým zevnějškem vede tajemný život. Takový, pro jehož zjištění je Joe odhodlaný učinit hodně.

(Michaela ztvárňovala hlavní roli v seriálu The Village. Foto: NBC)

Shannon Chan-Kent se představí jako Kiki, oddaná matka a členka Sherryiny skupiny „podlých“ kamarádek. Kiki je manželka, matka a životní koučka, která si užívá život plný výhod, častého navštěvování fitka a dlouhého drbání v místní kavárně. Jejího manžela Brandona ztvární herec Christopher Sean. Brandon zbohatl, když ve svých přibližně 25 letech investoval do technologií. Nyní je tátou v domácnosti pro své děti.

(Christopher působil čtyři roky v seriálu Days of Our Lives. Foto: NBC)

Herec Ben Mehl si zahraje postavu Danteho. Jde o knihovníka, který si uchovává svůj důvtip a vyrovnanost za jakýchkoliv okolností, které mu den přinese. Je to veterán s poškozeným zrakem a je oddaný své rodině, jíž tvoří manžel a dvě nevlastní děti, a rád by svou rodinu ještě rozšířil. Také ho těší pomáhat svým přátelům s jejich vlastními dětmi.

Izraelská herečka Ayelet Zurer, kterou si můžete pamatovat například ze seriálu Daredevil, si v You střihne roli doktorky Chandryové. Jedná se o vkusnou, příkrou a extrémně ostřílenou terapeutku pro páry, která se za každou cenu chce u svých pacientů dostat ke kořenům jejich problémů.

(Ayelet v Daredevilovi ztvárnila Vanessu Mariannu. Foto: Netflix)

Chris O’Shea si zahraje Andrewa, oddaného člena Sherryina vnitřního kruhu. Je otcem v domácnosti a zajímá se o jeden poslední drb ve městě. Jeho jízlivého manžela Jacksona ztvární herec Bryan Safi. Ti spolu vedou záviděníhodné a milující manželství. Navzdory své velmi náročné práci v oblasti právničiny si Jackson udržuje pokoru.

Mackenzie Astin, kterého si můžete pamatovat například ze seriálu The Magicians, se představí jako Gil. Jde o slušného profesora geologie, je ohleduplný, přátelský a upřímně dobrosrdečný, avšak tak trochu obyčejný a naivní.

(Mackenzie ztvárnil v The Magicians Lišáka Reynarda. Foto: Syfy)

Dále se můžeme těšit na další flashbacky z Joeovy minulosti. V minulé sérii Joeovo mladší já ztvárnil herec Aidan Wallace, ale nyní ho nahradí Jack Fisher, který se zatím své největší role dočkal v seriálu NCIS. Budeme ho vídat v záběrech z domova pro chlapce, kde je Joe bez milosti šikanován. Mladý Joe je citlivý a zranitelný vůči okolním vlivům. Nalezne zde ale jednoho kamaráda jménem Paulie, kterého si zahraje Mauricio Lara. Jde o znalého chlapce, který je na svůj věk velmi chytrý a snaží se svému kamarádovi pomoct, aby zesílil a zdolal náročný svět domova pro chlapce.

(Jackova největší role je zatím Phineas v NCIS. Foto: CBS)

Na závěr vám ještě přinášíme v tabulce přehled obsazených herců a postav, na které se můžete v nové sérii těšit.

Postava Herec Role
Joe Goldberg Penn Badgley Hlavní role
Love Quinn Victoria Pedretti Hlavní role
Dottie Quinn Saffron Burrows Hlavní role
Sherry Shalita Grant Hlavní role
Cary Travis Van Winkle Hlavní role
Marienne Tati Gabrielle Hlavní role
Theo Dylan Arnold Hlavní role
Matthew Scott Speedman Vedlejší role
Natalie Michaela McManus Vedlejší role
Kiki Shannon Chan-Kent Vedlejší role
Brandon Christopher Sean Vedlejší role
Dante Ben Mehl Vedlejší role
Dr. Chandra Ayelet Zurer Vedlejší role
Andrew Chris O’Shea Vedlejší role
Jackson Bryan Safi Vedlejší role
Gil Mackenzie Astin Vedlejší role
mladý Joe Jack Fisher Vedlejší role
Paulie Mauricio Lara Vedlejší role

Zdroj: Deadline

Co říkáte na toto kompletní obsazení?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: What is Love?

cz100%
DOKONČENO

První sérii překládali: @LadyAlex, @Miss.Fine, @siri a @Twister78.
Titulky k druhé sérii a třetí pocházejí z dílny Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama