You (Ty)
93/100 - 85×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater), Nicole Kang (Lynn Lieser), Zach Cherry (Ethan Russell), John Stamos (doktor Nicky)

Scott Michael Foster míří do třetí série, kterou uvidíme ještě letos

Scott Michael Foster míří do třetí série, kterou uvidíme ještě letos

K obsazení třetí řady You se přidává další herec, a to Scott Michael Foster. Navíc bylo ohlášeno, že bychom novou sérii měli na Netflixu spatřit ještě letos, což určitě potěší nejednoho fanouška seriálu.

13 0
23.4.2021

Herec Scott Michael Foster má za sebou spoustu velkých rolí, zmiňme například seriály Crazy Ex-Girlfriend, Blood & Oil, Zero Hour či Greek. Nyní získal vedlejší roli v třetí řadě You, kde ztvární postavu Ryana, který je televizním reportérem. Je to oblíbený svobodný otec, který má za sebou léčení ze závislosti. Má pár tajemství a své vypočítavé způsoby si vyhrazuje na ty, kteří mu jsou nejblíže a na kohokoliv, kdo mu vstoupí do cesty.

(Naposledy se Foster objevil v televizi v seriálu Crazy Ex-Girlfriend. Foto: The CW)


Také jsme se dočkali informace, že třetí řada by se měla na Netflixu objevit v poslední čtvrtině letošního roku, tedy v období říjen-prosinec. Samotné natáčení by mělo být už brzo ukončeno, protože dle původních zpráv se mělo natáčet od listopadu do konce dubna, nicméně je možné, že se to ještě o nějaký ten týden protáhne, ale ne o moc.

Nakonec pro vás ještě přinášíme novinku z knižního světa seriálu. Jestliže jste to ještě nezaregistrovali, tak autorka předlohy Caroline Kepnes na začátku dubna vydala třetí knižní díl série You, který nese název You Love Me. V našich končinách ji ještě přeloženou nenajdete, ale určitě se jí i my někdy dočkáme. Níže se můžete podívat na obálku této knihy.

Zdroj: Deadline (1, 2)

Těšíte se už na třetí sérii?

Diskuze /2

FValek

Škoda, že se Kristoff a Anna nesetkají :D

23.4.2021 | 21:21:10
OriginalHunter

Už nech to vypustia. To je ako čakať na spasenie ktoré určite vo forme 3s príde :D

24.4.2021 | 12:41:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: What is Love?

cz100%
DOKONČENO

První sérii překládali: @LadyAlex, @Miss.Fine, @siri a @Twister78.
Titulky k druhé sérii a třetí pocházejí z dílny Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama