Young & Hungry (Mladí a hladoví)
93/100 - 143×

Young & Hungry(Mladí a hladoví)

Mladý a bohatý podnikatel Josh si do své soukromé kuchyně najme mladou střeštěnou kuchařku Gabi. Nová šéfkuchařka si chce práci samozřejmě udržet, a proto se snaží ze všech sil, aby Joshovi a jeho asistentovi Elliotovi její jídlo co nejvíc chutnalo. Elliotovi se však Gabi nelíbí a raději by si přál, aby si Josh najal zkušeného šéfkuchaře. Seriál produkuje Ashley Tisdale.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform, ABC Family | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Emily Osment (Gabi Diamond), Aimee Carrero (Sofia Rodriguez), Kym Whitley (Yolanda), Bryan Safi (Alan), Ashley Tisdale (Logan Rawlings), Jayson Blair (Jake Kaminski), Mallory Jansen (Caroline), Cheryl Hines (Kathy Walker), Jerry O'Connell (Nick Diamond), Betty White (Paní Wilsonová)

S05E15: Young & Mexico Part 1

S05E15: Young & Mexico Part 1

Sofie má narozeniny. A aby Gabi zakryla fakt, že na Sofii zapomněla, bere ji na víkend do Mexika a doufá, že se Sofia její tajemství nedoví. Když se ale Sofia dozví pravdu, je na Gabi hodně naštvaná, a tak se jí to Gabi snaží vynahradit tím, že jí představí hezkého cizince. Mezitím se Yolanda a Elliot starají o Joshe, který je po operaci očí, a při tom se jim povede zničit Joshův obraz, který ho stál několik milionů.

cz sk
12.7.2018
310 000
21 minut

Režie: Andy Cadiff
Scénář: Devon Kelly

//Freeform //Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S05E20: Young & Yacht'in

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Titulky sedí na verzi: Ostatní (web.x264-tbs)

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit

Reklama

Filtr seriálů
Reklama