Young & Hungry (Mladí a hladoví)
93/100 - 124×

Young & Hungry(Mladí a hladoví)

Mladý a bohatý podnikatel Josh si do své soukromé kuchyně najme mladou střeštěnou kuchařku Gabi. Nová šéfkuchařka si chce práci samozřejmě udržet, a proto se snaží ze všech sil, aby Joshovi a jeho asistentovi Elliotovi její jídlo co nejvíc chutnalo. Elliotovi se však Gabi nelíbí a raději by si přál, aby si Josh najal zkušeného šéfkuchaře. Seriál produkuje Ashley Tisdale.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | Freeform, ABC Family | 22 minut
hrají
Emily Osment (Gabi Diamond), Aimee Carrero (Sofia Rodriguez), Kym Whitley (Yolanda), Bryan Safi (Alan), Ashley Tisdale (Logan Rawlings), Jayson Blair (Jake Kaminski), Mallory Jansen (Caroline), Cheryl Hines (Kathy Walker), Jerry O'Connell (Nick Diamond), Betty White (Paní Wilsonová)


Úvodní znělka

Úvodní znělka

Již od druhé série nás provází nová úvodní znělka seriálu, proto jsme si pro vás připravili článek, ve které si ji rozebereme.


5 0
15.5.2017

Když tento seriál začínal, sice úvodní znělku měl, ale jak už to u seriálů bývá, čím je seriál populárnější, tím lepší znělky se mu dostává.

Znělka k první sezóně

Thumbnail Play icon

V druhé sérii jsme měli poprvé možnost vidět novou znělku, která zahrnovala bitvu s jídlem. A právě tato znělka nás provází až dodnes.


Současná úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Jak určitě někteří z vás vědí, tato znělka byla původně delší a zahrnovala celou bitvu s jídlem. A na právě celou verzi této bitvy se můžete podívat níže.

Bitva s jídlem

Thumbnail Play icon

Plná verze nynější úvodní znělky

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Jana17

Strašně dlouho jsem to hledala, díky moc. :)

#2 jitu
16.5.2017 | 12:19:09
jitu

#1 Jana17: není vůbec zač :) já ji právě taky pořád hledala a teď sem na ni narazila a tak sem se rozhodla, že napíšu článek :)

webmaster
16.5.2017 | 14:24:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!