Young Sheldon (Malý Sheldon) Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

15 0
10.9.2018

Malý Sheldon se čerstvě objevil v nabídce HBO a díky tomu se nám naskytla příležitost udělat exkluzivní rozhovory se všemi hlavními představiteli seriálu. Už jsme vám přinesli rozhovor s Annie Potts (babča), Zoe Perry (máma), Lance Barber (táta) plus dvojice Montana Jordan a Raegan Revord (Georgie a Missy). Všechny rozhovory se uskutečnily v londýnském hotelu Soho, kam se sjeli všichni herci ze seriálu na konci května, aby pomohli propagovat seriál při jeho uvedení na evropský trh. My jsme jako jediní z ČR získali díky HBO na toto setkání přístup, a proto z něj můžeme přinést hned několik exkluzivních rozhovorů.

Ian Armitage je hlavní hvězdou Malého Sheldona, a tak se o něj i nejvíce perou novináři. Během čekání s ostatními se tak člověk dozví, že je na nohou už od šesti rána, kromě celodenního kolečka s novináři už byl ve dvou ranních show, a to má ještě večer nabitý program. V době, když jsem se dostal na řadu, už měl celý program zhruba hodinové zpoždění, takže jsem měl čas na pouhé čtyři otázky.


Dělat rozhovor s mladým hercem také znamená, že v místnosti je kromě vás a všudypřítomné koordinátorky také početný zástup dozorujících. Kromě rodičů je tu také nezávislý pozorovatel, který hlídá, jestli nepokládáte nepatřičné otázky a zda má mladý herec dostatek času na odpočinek. Ostatní kolegové, co už měli rozhovor s Ianem za sebou, mě varovali, že hodně záleží, jak se uvedu a co za zajímavé otázky mu položím. Naštěstí jsem měl jednu zajímavou připravenou, protože jsem studiem Ianova Twitteru a Instagramu poznal, že je velký nadšenec do divadelních her a muzikálů.

Rozhovor děláme v hotelu ve čtvrti Soho, která je známá tím, že se tu všude hrají skvělé muzikály. Chystáš se na na nějaký?

Moc bych chtěl! Všichni mluví o tom, že Everybody's Tal­king About Jamie je skvělý, já bych moc rád viděl Tinu a taky Harryho Pottera a Prokleté dítě. Ale bohužel nemáme moc času, mám vlastně jen hodinu volna, takže bych chtěl vidět všechno najednou! Někdy si přeju jen zastavit čas, říct všem „Hned budu zpátky“ a jít na všechny tyhle skvělé muzikály a pak bych se zase nenápadně vrátil.

To mi připomíná, že v jedné epizodě seriálu se Sheldon snaží stát hercem a také hodně zpívá. Budeš mít ještě další takové scény v další sezóně?

Vůbec netuším. Opravdu, nekecám. Bohužel opravdu nevím, co se bude dít.

To je škoda, už se celý den snažím ze všech dostat nějaké odhalení, ale zatím nikdo nic neví.

Já kdybych něco věděl, tak bych to určitě hned vykecal. Ale scenáristé si všechno drží pro sebe.

Co jsem zaslechl, tak prý Sheldonův táta bude v celé sezóně. A prý už možná uvidíme Sheldona na univerzitě. Co ty na to?

Bylo to zajímavé, ale fakt bohužel nevím, co bude dál.

Tak se zkusím zeptat spíš na to, co bylo. Fascinuje mě, kolik technických faktů ze sebe Sheldon musí vysypat. Snažíš se všechny ty věci z matematiky a fyziky nějak pochopit, nebo to prostě jen odříkáš?

Funguje to asi takhle. Já dostanu scénář, a co je tam napsané, to řeknu. A upřímně – většinou vůbec netuším, o co tam jde. Je to asi jako kdybych dostal napsané něco – třeba v češtině – já bych to přečetl, ale nerozuměl bych tomu. Je to prostě pro mě úplně jako cizí řeč.

Ani nějaké věci, co znáš ze školy? Jaký je tvůj oblíbený předmět ve škole?

Mám rád vědu a fyziku, což je trochu ironie. Mám rád i matematiku. Ale také rád čtu, zajímám se o dějepis, baví mě i psaní. Takže vlastně úplně všechno.

A nějaké předměty, které fakt nemáš rád? Třeba Sheldon nemá rád tělocvik.

Dříve to byla matematika, ale teď už je to v pohodě.

Dobře, a co nějaké otázky od fanoušků? Mám tu jednu speciální – když je Sheldon naštvaný, tak všechno uklízí. Co děláš ty, když jsi naštvaný?

(Dlouhá pauza). Uklízení by bylo asi dobrý, ale to není. Takže jen se snažím opravdu hodně rychle běhat nebo nějak sportovat. Já dělám taek-won-do, na to je to úplně ideální.

Poslední otázka tedy. Viděl jsem některé starší rozhovory, kde jsi ty a Jim Parsons, který hraje dospělého Sheldona, a fakt se mi líbilo, jak se doplňujete. Vím, že v seriálu on hrát nebude, ale chystá se nějak víc zapojit do natáčení seriálu a být tam s tebou?

On byl s námi během natáčení pilotního dílu, ale teď se vrátil na natáčení Teorie velkého třesku. A nevím, že by se měl vrátit, takže se potkáváme, jen když spolu děláme propagační věci. A občas taky jdeme spolu na oběd, když je někde poblíž.

A dává ti tipy, jak hrát „sebe“? To bylo jen během prvního dílu, ale teď už je to na mně. Ale jsme kamarádi a potkáváme se.

Děkuji moc za rozhovor a ať ten dlouhý den rychle uběhne!

Na obligátní fotku tentokrát nedošlo, všechno bylo v takovém spěchu, že fotograf ani nestihl dorazit. Tak alespoň mrkněte na naše další rozhovory s herci z Malého Sheldona. Setkávat se nimi budete moci i na českém HBO znovu od 25.9.

Diskuze /1

megary

Gratulujem k šanci urobiť s hercami rozhovory. :D Mohli ste sa malého spýtať potajme aj na druhú sériu Big Little Lies, ktorej sa nemôžem dočkať.

11.9.2018 | 23:54:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E16: Pasadena

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás