Young Sheldon (Malý Sheldon)
87/100 - 103×

Malý Sheldon získává další dvě série

Malý Sheldon získává další dvě série

Pátá řada Young Sheldona ještě zdaleka není u konce, ale už nyní víme, že se Sheldona dočkáme i v nadcházejících seriálových sezónách. Stanice CBS totiž seriál obnovila rovnou pro další dvě řady, a tak se náš už ne tak malý génius vrátí v šesté i sedmé sérii. Jste rádi?

21 1
25.1.2022

Diskuze /14

LubosZvirotsky

Ani ne, už mě to brutálně nebaví a musím se hodně nutit…

25.1.2022 | 21:39:47
PecaCZE

2. a 3. řada byla asi zatím nejlepší. Někdy je to nuda a nezasměju se a jindy vymyslej dobrý vtipy. Líbí se mi právě na tom, že to má příběh na víc epizod a děcka rychle rostou a tak můžou vymýšlet zase něco novýho. Zatímco jiný sitcomy s dospělými herci jako TBBT jsou bez vývoje, každá epizoda něco jinýho a jen čistě vtipy. Takže určitě budu sledovat do konce :)

25.1.2022 | 21:48:57
Lex Luthor

Zajímavé uvidíme jestli to bude pokračovat až do momentu big banga do chvíle než šli Sheldon a Leonard darovat sperma uvidíme jestli to bude chtít CBS ždímat až takhle dlouho, ale prozatím se nato dobře dívá v pátek teď stejně nic lepšího asi nebude dávat

#5 piol29
25.1.2022 | 23:15:07
DiceCze

Pořád lepší než poslední série tBBT, takže klidně .)

26.1.2022 | 11:43:14
piol29

#3 Lex Luthor: To by bolo zaujímavé ukončiť YS prvou scénou TBBT, len sa obávam že by sa Iain Armitage musel postupne v puberte začať podobať Jimovi Parsonsovi..

26.1.2022 | 12:21:58
Camaris

Já to věděl. Psal sem pod minulou epizodu, že už je z toho cítit jenom natahování do desáté řady. Takhle nás čekají další epizody v podstatě o ničem, jako když Mary prodává make up, Sheldon jede na výlet, Missy dostala kopačky atd. Jako chápu, že je to sitcom, ale zatím nám neukázali vůbec nic z těch zážitků, které Sheldon popisoval v TBBT. Jak ho šikanovali ve škole, doma, jak se rodiče hádali atd. Vlastně to vypadá, že si to všechno vymyslel.

#7 JFK031
26.1.2022 | 13:42:31
JFK031

#6 Camaris: Souhlasím, je to přesně tak. Celou dobu na to čekám, šíkana ve škole, otec měl brutálně chlastat: „polož tu plechovku Pepsi plnou bourbonu Georgi, nikoho tím neoblbneš“, poměr otce s barmankou atd. Nic z toho jsme tady zatím neviděli.........

26.1.2022 | 14:38:21
PecaCZE

Jaký natahování, jaký epizody o ničem ? Je to jen sitcom, tak jak jsi potom napsal ! Na sitcom má tento seriál naopak hromadu příběhů co se táhnou přes více epizod. První série Young Sheldon měla víc příběhu než celá TBBT. Fakt nevim proč by v sitcomu ukazovali šikanu malýho kluka. Rodiče se tam hádaj po celý seriál a George má každou chvíli pivo v ruce ať už v baru nebo doma, jen v sitcomu opravdu nebudou ukazovat jak tam ožralej řve na rodinu. Takže fakt nevim jak může někdo říct takovej nesmysl, že tam neukázali nic z toho co Sheldon vyprávěl v TBBT. Už těch příběhů tam bylo dost a další přibudou.

#9 Camaris
26.1.2022 | 18:23:54
Camaris

#8 PecaCZE: Neukázali zatím vůbec nic z toho, co mělo utvářet Sheldonovo dospívání. Celá jeho osobnost, jakou jsme poznali v TBBT, byla poznamenaná tím, co zažíval v Texasu. Ať se ti to líbí, nebo ne. Pokud tvůrci chtějí zachovat kontinuitu, (jakože asi jo, když už byl v seriálu Howard) tak by se z toho mělo pomalu stávat drama, kde bude Sheldonův otec podvádět, rodiče se budou hádat a otec nakonec zemře. Do té doby, je prostě tolik plánovaných epizod pouze výplň. Tady je několik scén, kde popisuje zážitky z domova a nic z toho jsme neviděli.

Například, jak při stavbě rakety zapálil garáž, protože chtěl raketu stavět s tátou, ale jeho to nezajímalo. https://www.youtube.com/watch?… Jaké si odnesl trauma z hádek jeho rodičů https://www.youtube.com/watch?… https://www.youtube.com/watch?… Jak ho táta nutil koukat na fotbal místo úkolů https://www.youtube.com/watch?…

a spoustu dalších scén, kde třeba popisoval, jak ho Georgie nutil čichat jeho prdy, nebo mu dával pěstí jeho rukou („Proč se mlátíš“). Všechny tyhle zážitky z něj udělali verzi Sheldona z TBBT ale tady je tvůrci vynechali. Podle mě, by se dali v pohodě natočit i v komediální rovině, aby se citlivé duše nemuseli dívat, jak šikanují malé dítě.

#11 quetzalogg
27.1.2022 | 18:37:30
Camaris

Jinak tady je několik faktů z wikipedie, které bych třeba čekal, že uvidíme v seriálu.

Sheldon Cooper má eidetickou paměť. Pamatuje si vše od svých 3 let, kdy ho matka jedno sychravé údolí přestala kojit. Ve 12 letech, požadoval k narozeninám titanovou odstředivku, dostal ale motorku, kterou byl velice zklamán. Ve stejném roce sestrojil svůj vlastní tomograf, viděl, co je uvnitř morčete jeho sestry ještě před tím, než se vznítilo. Kvůli popáleninám z radiace však musel být helikoptérou převezen do nemocnice. Ve 13 letech postavil v kůlně malý jaderný reaktor a když začal shánět štěpný materiál, přišla na něj FBI. Ve stejném roce sestavil Sonický paprsek smrti, který ani nezpomalil sousedovic děti (opět zřejmě šikana). Ve 14 získal jako nejmladší držitel Stevensovu cenu a v 15 letech byl hostujícím profesorem v Německu. V 16 získal titul Ph.D.

Bohužel zatím použili akorát příhodu s FBI a to ještě zasadili do špatného roku.

27.1.2022 | 22:13:45
quetzalogg

#9 Camaris: Všichni víme, že Sheldon je sebestředný, nesnesitelný sobec, který má sklon zveličovat chyby a nedostatky všech ostatních a bagatelizovat ty své, pokud je rovnou nevydává za přednosti. Takže ohledně šikany – už jsme ho viděli nacpaného do skříňky ve školní šatně, naprosto zaslouženě, ale on to jistě i zpětně viděl jako příkoří a bezpráví. Ohledně nevěry jeho otce se servírkou – vždyť to bylo zrovna v nejnovější sérii, akorát že šlo o nevinný, rychle utnutý flirt (o kterém ovšem věděla babča a nejspíš se s tím později Sheldonovi pochlubila)… a asi by se dalo jet dál ve stejné linii. Pro mě to je pohodový sitcom s pohodovými postavami, samozřejmě kromě Sheldona, který zastupuje čisté zlo, stejně jako v TBBT.

30.1.2022 | 11:24:44
Rains

Nejde udělat sitcom a zároveň v něm ukazovat trauma způsobující zážitky. Ukazují je v takové míře, aby se to pořád hodilo do sitcomu. Jinak by z toho bylo drama, a drama to být nemá.

#13 Camaris
1.2.2022 | 7:47:55
Camaris

#12 Rains: Mě by stačilo vidět víc hádek. Můžou být součástí sitcomu, ničemu to neodporuje.

https://www.youtube.com/watch?…

Prostě když po 11 sezon v seriálu TBBT Sheldon vypráví jak měl hrozný děství a pak v seriálu o jeho dětství nic není, tak to můžu brát za podvod na divákovi.

#14 quetzalogg
1.2.2022 | 10:50:57
quetzalogg

#13 Camaris: Protože, jak už jsem psal, Sheldon ty hrůzy svého dětství silně zveličoval. Nebylo by mu to snad podobné? V dílech TBBT, ve kterých se potkal se svými sourozenci, bylo vidět, že ani jeden z nich neměl moc chuti jít na Sheldonovu svatbu, protože naopak jejich dětství bylo poznamenané tím, jak se všechno muselo točit kolem mazánka Sheldona.

1.2.2022 | 19:16:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E22: A Clogged Pore, a Little Spanish and the Future

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Young Sheldon si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama