Young Sheldon (Malý Sheldon)
87/100 - 110×

Proč Sheldon nesnáší inženýry? To odhalí v příští epizodě samotný Howard Wolowitz

Proč Sheldon nesnáší inženýry? To odhalí v příští epizodě samotný Howard Wolowitz

Herec Simon Helberg ze seriálu The Big Bang Theory si zopakuje roli Howarda Wolowitze, ale tentokrát v seriálu Young Sheldon. A jak je to možné? Přečtěte si článek.

14 0
13.11.2021

Simon Helberg, který v seriálu The Big Bang Theory ztvárnil astronauta Howarda Wolowitze, se přidá v epizodě An Introduction to Engineering and a Glob of Hair Gel k herci Jimu Parsonsovi a provede spolu s ním malého Sheldona příběhem, který se v nadcházejícím díle odehraje.

Sheldona čeká jeho první seminář strojírenství s profesorem Boucherem (Lance Reddick) a dospělý Sheldon spolu s Howardem tu budou, aby tuto důležitou událost v Sheldonově životě uvedli.

„Zbožňujeme možnost vyprávět příběhy malého Sheldona Coopera,“ prozradil producent Steven Malaro. „Ale vždy, když se tu objeví někdo z The Big Bang Theory, je to nesmírná zábava a přidává to příběhu něco víc. To, že nám Simon pomůže vysvětlit, proč Sheldon tolik nenávidí inženýry, je pro nás splněným snem,“ doplnil.

Podívejte se na ukázku, ve které Howard spolu se Sheldonem uvádí diváky do základů inženýrství: 

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E22: A Tornado, a 10-Hour Flight and a Darn Fine Ring

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Young Sheldon si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama