Young Sheldon (Malý Sheldon) V Young Sheldonovi si zahraje Craig T. Nelson

V Young Sheldonovi si zahraje Craig T. Nelson

V Young Sheldonovi si zahraje Craig T. Nelson

Do nové řady seriálu Young Sheldon míří herec Craig T. Nelson, který se zde bude objevovat pravidelně. Koho si ve třetí sérii zahraje se dočtete uvnitř článku.

4 0
8.10.2019

Herec Craig T. Nelson se v devadesátých letech proslavil díky seriálu Coach, v němž ztvárnil trenéra Haydena Foxe a který se vysílal na ABC. Kromě toho namluvil také animovanou postavičku Boba Parra ve filmech Úžasňákovi.

Young Sheldonovi si herec zahraje opět trenéra, jenž se bude jmenovat Dale Ballard. Tato nová postava je trenérem baseballového družstva v dětské lize a nepohodne se s Georgem. Bude to proto, že se bude chtít Missy přidat do jeho týmu. S Dalem se seznámíme poprvé v šesté epizodě třetí řady.


Zdroj: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: Pongo Pygmaeus and a Culture that Encourages Spitting

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás