Younger
95/100 - 47×

Younger

Lize je už přes čtyřicet, a přestože se ještě cítí mladá a plná energie, její okolí si to nemyslí. Když se rozhodne opět restartovat svoji kariéru, personalisté jí naznačují, že už patří do starého železa. S kamarádkou proto vymyslí plán, že bude o svém věku lhát, a udělá se mladší, než opravdu je. Záhy je všechno mnohem jednodušší… a zároveň ještě dvakrát tak obtížnější. Duchovním otcem a tvůrcem seriálu je tvůrce hitu Sex ve městě Darren Star.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
4 sezóny | TV Land | 22 minut
hrají
Nico Tortorella (Josh),


Dvě skupiny fanoušků a dva muži, kdo vyhraje?

Dvě skupiny fanoušků a dva muži, kdo vyhraje?

Konec druhé série nás vtáhl do milostného trojúhelníku. Mezi fanoušky právě teď probíhají žhavé diskuze, čí srdce u Lizi vyhraje?


5 0
2.10.2016

Právě teď probíhají žhavé diskuze, kdo že to vlastně získá Liziino srdce? Bude to sexy mladý kluk Josh, nebo dá přednost moudrému, zkušenému a stejně starému Charlesovi? Fanoušci se rozdělili na dvě skupiny. Už máte svého favorita?

(Foto: TV Land)


Před Lizou ale stojí ještě jeden problém. A to její věk. Blízká kamarádka a spolupracovnice Kelsey není jediná, kdo o jejím tajemství nemá ani nejmenší tušení. V předchozích epizodách měla několikrát takříkajíc namále. Nebude to trvat dlouho a bude muset s pravdou ven. Čeká nás opravdu napínavá série s mnoha otazníky.

Druhý díl s názvem The Marshmallow Experiment vyjde 5. října.

Diskuze /4

chinga

Sakra ať už to všem řekne :-D Jinak mám ráda oba, Josh je fakt hot, ale neuznávám dlouhodobé vztahy s mladšími chlapy (co budou dělat za 15 –20let???). Takže bych asi volila Charlese :-D

#2 Juici
2.10.2016 | 21:07:42
Juici

#1 chinga: Přesně, jsem napnutá

2.10.2016 | 21:38:15
Alex02

titulky k ep. 4?:)

23.10.2016 | 23:54:05
Riccione

Mně je Josh od začátku nesympatickej, nemůžu si pomoct. Ve třetí sérii už na mě teda nepůsobí jako libovej frajírek. Ale stejně hlasuju pro Charlese. :-)

7.1.2017 | 9:58:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!