Younger
96/100 - 44×

Younger

Lize je už přes čtyřicet, a přestože se ještě cítí mladá a plná energie, její okolí si to nemyslí. Když se rozhodne opět restartovat svoji kariéru, personalisté jí naznačují, že už patří do starého železa. S kamarádkou proto vymyslí plán, že bude o svém věku lhát, a udělá se mladší, než opravdu je. Záhy je všechno mnohem jednodušší… a zároveň ještě dvakrát tak obtížnější. Duchovním otcem a tvůrcem seriálu je tvůrce hitu Sex ve městě Darren Star.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | TV Land | 22 minut
hrají
Nico Tortorella (Josh),


Soutěž: Vyhrajte zábavnou knihu Od zítřka budu sexy třicítka

Soutěž: Vyhrajte zábavnou knihu Od zítřka budu sexy třicítka

Stačí jedna jediná malá lež. Jedna drobná lež. Čtyřiačtyřicetiletá Alice ze sebe „udělá“ třicítku, aby získala chlapa i práci. Jenže udržet se o čtrnáct let mladší dá hodně zabrat. Společně s nakladatelstvím Grada vám nabízíme možnost zjistit více o Alice v knižní předloze nového seriálu Younger.


8 0
2.4.2015

Pokud jste už viděli první díly seriálu Younger, který měl na stanici TV Land premiéru na přelomu března a dubna, jistě už tušíte, okolo čeho se celá zápletka točí. Nápad však není výtvorem scenáristů a tvůrců Sexu ve městě, ale ve skutečnosti jde o adaptaci úspěšné knihy Pamely Redmond Satranové Od zítřka budu sexy třicítka, která vyšla v roce 2005 pod názvem Younger.

Ve chvíli, kdy čtyřiačtyřice­tiletou Alice opustí manžel a její dospělá dcera se odstěhuje z domu, rozhodne se začít zcela nový život – takový, na jaký si nikdy předtím netroufla ani pomyslet. S odhodláním začít si konečně užívat vyráží v nové image se svojí nejlepší kamarádkou Maggie do ulic Manhattanu na oslavy nového roku – a o půlnoci skončí s Joshem, jenž by mohl být jejím synem. V ten moment se Alice rozhodne ve své hře na „třicítku“ pokračovat. Zažádá si o práci, po které toužila – a konečně uspěje! Poprvé v životě cítí, jaké to je, žít život plný možností a bez zbytečných omezení.


Pokud vás příběh Alice zaujal, můžete se o něm dozvědět mnohem víc. Edna vám ve spolupráci s nakladatelstvím GRADA Publishing připravila soutěž o tři výtisky této knihy, čerstvé novinky, kterou vydali letos v březnu. Stačí pouze zodpovědět na dvě jednoduché otázky:

1. Ve kterém seriálu ztvárnila herečka Sutton Foster (seriálová Lizzie/ knižní Alice) roli Michelle Simmsové?
a) Bunheads
b) Gilmorova děvčata
c) Psych

2. Kolik stran má kniha Od zítřka budu sexy třicítka?
a) 190 stran
b) 341 stran
c) 288 stran

Nápovědy najdete jednak na našem webu a jednak na webu GRADA Publishing. Odpovědi posílejte na e-mail soutez@edna.cz, do předměte uveďte heslo Younger a k odpovědím připojte také své uživatelské jméno na Edně. Na tři z vás pak budou čekat tři zábavné knihy. Soutěž začíná 2. dubna 2015 a končí ve středu 8. dubna 2015 ve 22:00. Soutěže se nesmí zúčastnit členové redakce webu Edna.cz

Výherci soutěže: @stehlik.stepan, @Haňule213, @mynonka. Gratulujeme!

Diskuze /3

justMikike

mozu sa zucastnit aj slovaci?

2.4.2015 | 17:41:40
iHyi

Můžou :-)

webmaster
8.4.2015 | 17:42:09
LadyAlex

Pokud by byl zajem, muzu pomoct s titulky…

webmaster
16.4.2015 | 13:08:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!