Z Nation
80/100 - 191×

Z Nation

Tři roky poté, co svět napadl zákeřný zombie virus, existuje pro lidstvo poslední záchrana. Skrývá se v krvi jediného člověka, který přežil kousnutí zombie. Tým docela obyčejných lidí ho nyní musí odvézt z New Yorku do Kalifornie, kde někde leží poslední laboratoř, která je schopná z krve vytáhnout protilátku a apokalypsu zastavit.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Katastrofický
hrají
Kellita Smith (Roberta Warrenová), Keith Allan (Murphy), DJ Qualls (Občan Z), Anastasia Baranova (Addison Carverová), Nat Zang (10K), Russell Hodgkinson (Doktor), Emilio Rivera (Škorpion), Joseph Gatt (Muž),

S05E04: Pacifica

S05E04: Pacifica

Warren a George hledají poručíka Danteho, který může být součástí podzemní sítě pomáhající Talkers uprchnout před lidskými ostražitými.

sk
27.10.2018
43 minut

Thumbnail Play icon

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

No… Politická korektnost na druhou a dost ukecaný díl! Asi se mi nelíbí kam to směřuje… Zetka jsou Zetka a žádný sušenky na tom nic nezmění, tím pádem se společným soužitím vlastně nesouhlasím… Takže se mi řeči a činy Warrenové a Georginy moc nezamlouvají… 10K je mi líto… Pravá ruka snipera je celkem průser… Jsem zvědavý co s tím udělají…

10.11.2018 | 11:40:58
misticjoe

Tahle eppka je jasný průměr. Vyvážená otravnost a zábavnost. Trochu jsem doufal, že 10Kovi bude růst nová malá ručička, když ho tedy kdysi ohryzal Murphy – jakže získal nějak mutagení schopnosti. Ale ono to fakt vypadá, že se jen v maskérně moc nesrali se zakamuflováním „useknuté“ ruky.

překladatel
6.11.2018 | 12:07:27
JetPrawn

trošku slabší díl..:D

5.11.2018 | 22:32:35

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama