Z Nation
80/100 - 191×

Z Nation

Tři roky poté, co svět napadl zákeřný zombie virus, existuje pro lidstvo poslední záchrana. Skrývá se v krvi jediného člověka, který přežil kousnutí zombie. Tým docela obyčejných lidí ho nyní musí odvézt z New Yorku do Kalifornie, kde někde leží poslední laboratoř, která je schopná z krve vytáhnout protilátku a apokalypsu zastavit.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Katastrofický
hrají
Kellita Smith (Roberta Warrenová), Keith Allan (Murphy), DJ Qualls (Občan Z), Anastasia Baranova (Addison Carverová), Nat Zang (10K), Russell Hodgkinson (Doktor), Emilio Rivera (Škorpion), Joseph Gatt (Muž),

S05E07: Doc's Stoned History

S05E07: Doc's Stoned History

Jak Doc vysvětluje svou verzi americké historie Georgeovi, Sketchy a Skeezy re-nařídí Docovy příběhy o zakladatelských otcích, zatímco Warren a ostatní jdou pekárnou, která vynalezla biZkity při hledání tajné přísady.

cz sk
17.11.2018
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.




Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

no nevím… bez přemýšlení dobrej díl, ale pokud se nad tím zamyslím, mám obavu, že to s těmi právy Zetek mysli vážně…

29.11.2018 | 9:15:37
wrong

A to som myslela, že ukvákané seriálny nemám rada :-) Excelentný diel. Len nechápem tú scénu s tromi zombíkmi v pekárni… Ale to asi bude daň za srandu v deji obsiahnutú ;-)

27.11.2018 | 21:51:29

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama