Z Nation Die, Zombie, Die... Again - poepizodní rekapitulace

Die, Zombie, Die... Again - poepizodní rekapitulace

Die, Zombie, Die... Again - poepizodní rekapitulace

Mack a Addy dostali svou vlastní epizodu. Podařilo se jim samotným přežít? Umře ten zombie, umře… a znovu?


4 0
11.11.2014

A už se nám to zvedá, jsme opět na krásných 1.3 milionu diváků. Opět malá zajímavost: mohli jste si všimnout, že se Mack a Addy nacházejí v oblasti Čtyřmezí v Utahu (už blízko Kalifornii). Jde o bod, kde se střetává více hranic oblastí. V tomto počtu jev výjimečný, ale také umělý, vnikl totiž pomocí umělého rozdělení hranic. Vidět ho lze tedy pouze ve Spojených státech a Kanadě, kde hranice států tradičně nemá na svědomí příroda nebo historie ale člověk. Jediné co se blíží skutečnému Čtyřmezí můžeme najít v Africe. Ovšem i tam jsou hranice od sebe stále ještě vzdálené okolo 100 metrů, takže opravdové Čtyřmezí vlastně neexistuje. Chvíli jsem myslel, že by to mohlo mít na průběh epizody nějaký vliv, ale nejspíš to bude jen kus půdy jako všude jinde, takže jen malá lekce Zeměpisu ;-)

Seriál se pořád snaží držet dramatu a už se to začíná zajídat. Týden po halucinacích Občana Z, prostě není dobrý udělat si další do něčí výlet. Sice se mi příběh líbil, ale tohle měli přinést spíš hned na začátku. Diváky hledající vážnější zápletku už dávno odehnali a současné diváky tohle akorát tak znechutí. Líbil se mi ale nápad, že jsme vlastně viděli napůl filmové Na Hromnice o den více, napůl Počátek:-)


Příště už se snad konečně dočkáme pořádné akce. Radioaktivní zombíci už na nás čekají! Na setkání se zbytkem si ale budeme nejspíš muset počkat ještě do dalšího pátku.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Slayer

nech sa mi seriál páči akokoľvek, toto vôbec nemuseli naťahovať na celú epizódu, a navyše je v tom toľko nelogiky… človek by ešte uveril keby sa nevrátili až do toho lesa, ale len do tých ruín… mohlo to byť trochu skôr v sezóne, a určite kratšie, s tým že by sa v danej epizóde aj niečo „naozaj“ stalo… zas na druhej strane to nie je prešľap ktorý by človek odradil od sledovania, podobne omáčkových dielov je napr vo WD niekoľko za celú sezónu…

11.11.2014 | 8:19:06
O.Kynerova

souhlasím, bylo to až přehnaně natahované a chvílemi se mi zdálo, že už vaří z vody… seriál se mi jinak líbí, ale toto bylo trochu mimo

11.11.2014 | 10:37:15
corkygirl1

tento díl opravdu velká nuda…

11.11.2014 | 11:11:28
HeroBanan

Já čekal nějaké hucinace způsobené plynem či něčí podobným z těch ruin, ovšem návrat k řece nebo lesu nebo co to vlastně bylo mi přišel opravdu zmatený -_-

15.11.2014 | 20:55:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E03: The Vanishing

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 1080p.WEB.H264-STRiFE
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás