Z Nation Murphy's Law - poepizodní rekapitulace

Murphy's Law - poepizodní rekapitulace

Murphy's Law - poepizodní rekapitulace

Předposlední epizoda, věci se začínají komplikovat. Naše známe přepadnou a unesou Murphyho. Co s ním asi mají za lubem? Uvidíme některý z pověstných zákonů v akci? A čemu se tak 10K divil v epizodě Murphyho zákon?


4 0
3.12.2014

Tentokrát se sledovanost vyšvihla až na 1.6 milionu diváků, jen ždibíček pod vlastním vrcholem. Snad příští finále přiláká stejně tolik lidí či lépe ještě víc.

Epizoda byla celkem povedená, ale nesrovnalosti už vážně přesahují všechny meze. Ať už Murphyho loutkové divadýlko nebo vážně zbytečná střelba sniperkou z blízkosti, zakončená slovy „Došla mi munice“. O doplnění zásobníku v následující scéně nemluvě. Jako by to ani nebylo Z Nation, kdyby našim hrdinům alespoň dvakrát za epizodu nedošly náboje ;-) Taky Občan Z a jeho „síť“ začínají ztrácet smysl. Elektřinu a internet na polární základně bych ještě chápal, ale odstavenou světelnou ceduli uprostřed ničeho, fungující a navíc připojenou k internetu, 3 roky po apokalypse… No nic, nechme toho nebo nás ještě rozbolí hlava. Murphy se ale opět projevil v celé své kráse a můžeme se těšit, že s ním zažijeme ještě spoustu zábavy. A ještě na závěr, zombíci na fetu nebo dokonce zombíci s erekcí? Z Nation, ty válíš;-)


Už tento pátek nás čeká velké finále první řady a je se na co těšit. Zbylý přeživší se budou muset postavit zlověstně ďábelskému doktorovi (nebo snad doktorce Merchové?), vyrovnat s další ztrátou jednoho z vlastních (je na tom Cassandřína noha hůř než se zdá nebo to podle traileru schytá někdo jiný?) a blížícím se koncem světa (co může být horší než Zombiekalypsa?).

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

bushka

SPOILER: doufám, že konec te ukázky není pravda, že Doc umře. Protože dávat takové spoilery přímo do ukázky by bylo dost divné.

3.12.2014 | 16:57:46
Mates79

Tento seriál naozaj netreba brať veľmi vážne… Je to proste zábava a relax a tak to aj beriem. Také odreagovanie sa od TWD. Ale tá munícia a potom aj tá svetelná tabula, ako je popísané vyššie, tak tieto dve veci mi v tejto epizóde tiež hneď udreli do očí a naozaj mi to vadilo, to mohli tvorcovia vychytať… Ale naspeedovaní zombies a samo že Murphy boli super!

3.12.2014 | 20:08:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: A New Mission: Keep Moving

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 1080p.WEB.H264-STRiFE
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás