Z Nation Ohlédnutí za epizodou Corporate Retreat

Ohlédnutí za epizodou Corporate Retreat

Ohlédnutí za epizodou Corporate Retreat

Předminulý víkend jsme se dočkali epizody s názvem Firemní převýchova. Nebudu vás zdržovat a proto se hned půjdeme podívat, co jsme se z epizody dozvěděli.


4 0
1.12.2015

Pobřežní hlídka?

Hned na začátku jsme se dočkali akce, jak už jsme zvyklí. Naše skupinka se dostala do nějaké zamořené oblasti (že by důsledek atomovky?), kde se museli vypořádat s množstvím popálených a stále žhnoucích zombie. Mě na téhle scéně ovšem zaujala Warrenová, jak opět pobíhala na scéně a trochu mi připomněla Pobřežní hlídku, která vlastně byla jen o tom, jak tam běhaly ženské a chlapi se u televizí mohli beztrestně dívat, jak se jim při běhu všechno natřásá. U jiných seriálů by mě to asi moc nezarazilo, ale na Z Nation mi to přijde trochu laciné.

Gideon

Při hledání bezpečného útočiště našli hotel, kde se schovávali další přeživší. Šlo o návštěvníky hotelu, kteří se, když vypukla apokalypsa, účastnili školení, které vedl tento milý chlapík. Já nevím jak vy, ale po asi dvou minutách, kdy byl na obrazovce, jsem začala toužit po tom, aby mu někdo zarazil tu jeho tyč do… ehm. Trochu mi ale připomínal scénku z Červeného trpaslíka, konkrétně z dílu Polymorf, kde se Rimmer choval hodně podobně.


Murphyho šlofík

Ale jak se ukázalo, ani Gideon není všemocný a v jeho řadách se schovával nemilosrdný zabiják. Murphy pravděpodobně objevil jeho skrýš jídla a tak se s ním rozhodl skoncovat. Murphy přežil, naštěstí, ale upadl do bezvědomí. Mezitím probíhaly vášnivé diskuse, kdo za tím stojí a odnesl to nebožáček Iggy. Vyloučili ho z komunity a musel ven mezi zombie. Naštěstí, jak jsme zjistili na konci, všechno přežil a přišel s Gideonem zúčtovat.

Hodný malý zombíček

Opět jsme se dočkali kurióznosti ve stylu Z Nation. Kulka určená pro Murphyho jím proletěla a trefila člena místní hotelové komunity. Ta ho samozřejmě měla zabít, ale díky Murphyho krvi, která ulpěla na kulce, se udržel naživu. Doktor si pak trošku zahrál na Mengeleho a zkoumal účinky Murphyho krve. Ještě že to udělal, protože jsme se díky tomu dozvěděli, kdo je postřelil. Následně ale umřel, takže mu to nebylo nic moc platné.

Milostný život Addison Carverové

Jedna členka z Gideonovy party se rozhodla, že chce odejít s Addy a ostatními. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby mezi nimi nebyly ty dlouhé pohledy a podle mě i sexuální napětí. Od doby, kdy Mack umřel, mi přijde, že se postava Addy pořád zlepšuje a čím dál víc si ji užívám. Chápu, že ji Mackova smrt hodně zasáhla a ona se dost zatvrdila, ale že jako první náznaky vztahu po Mackovi bude holka, to jsem teda nečekala… Proti homosexuálům nic nemám, ale zrovna Addy by mi s holkou vůbec neseděla. Pořád tak nějak tajně doufám, že se dočkám spojení Addy s 10K.

Můj názor

Docela pěkná epizoda s téměř sherlockovskou zápetkou. Akorát by mě zajímalo, co se to tam stalo, že celé okolí bylo zamořené tím kouřem. Měla jsem pocit, že Gideona asi zabiju přes obrazovku… Každopádně jsme se zase nikam moc neposunuli, což se nedá říct o příštím díle.

@ScaryX

Řekl bych dosti zbytečná epizoda. Nikam jsme se neposunuli a zajímavé zápletky zůstaly bez vyvrcholení. Murphyho bezvědomí, Addyina nová partačka, zombie experiment nebo firemní terapeutická komunita. Už mi až začínají vadit neustále neúspěšné konkurzy na nového člena týmu. I kdyby měl za pár dílu zase zdechnout, nechal bych tam lidi trochu víc cirkulovat. Nezbývá než vydržet do příštího střídání…

A co na epizodu říkáte vy? Souhlasíte s našimi názory? Nebo si myslite něco jiného? Určitě nám napište, váš názor nás zajímá.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E03: The Vanishing

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 1080p.WEB.H264-STRiFE
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás